Aizmirsi paroli?

Hugio
23.Jul 15:16
+ 0
patīk
- 1
Sveiki. Tātad, pirms neilga laika dabuju Rīga 13. Pārmetinājām rāmi, uzlikām lifana riepas, viss izskatās glauni. Tikai...
Orģinālais motors, kas stāvēja Rīdziņā, bija nokauts, jo bez eļļas bija braukāts. Dabuju 2 jaunus motorus, Gaujas (Pilnīgi jauns, vēl vaskā iesmērēts) Un Rīga 13. Ielikām vienu, tad otru. Bet abiem nezinu kāpēc nav dzirksteles. Viss ir izmēģināts, bet nu dzirksteli nevar dabūt, un rīdziņa nelec. Ko jūs ieteiktu?

Vespists
23.Jul 15:26
+ 0
patīk
- 1
Mainu dzirksteli pret Gaujas motoru (to kas vaskā iesmērēts)...

Vikings111
23.Jul 16:28
+
patīk
-
Paskaties vai kontakti nedzirksteļo

ja
23.Jul 18:48
+
patīk
-
Mainu jaunu d8 (Rìga13) pret jaunu Gaujas motoru.

kasits
23.Jul 20:50
+ 1
patīk
- 0
Visi karumnieki pamodusies, ka tik ko izvilinat un gut labumu. Ja cilveks nevar noteikt kadel nav dzirkstele, kada garantija ka motors ir solidola un jauns.

kasits
23.Jul 22:29
+
patīk
-
Par jaunu Gaujas motora cenu var iegut jaunu Riga 13 mopedu, to atliek paturet prata.

Hugio
24.Jul 08:50
+
patīk
-
Diemžēl es motoru nemainu un nepārdodu, jo tā ir vērtība.

Vespists
24.Jul 12:54
+ 1
patīk
- 0
Jūs ar savām " vērtībām" caur ss.lv esat tā visu retro dzīvi sačakarējuši, ka drīz tehniku lētāk būs ievest no ārvalstīm. :)

Andris_Z
24.Jul 13:49
+
patīk
-
Hugio 23.Jul 2017 15:16
Bet abiem nezinu kāpēc nav dzirksteles. Viss ir izmēģināts, bet nu dzirksteli nevar dabūt, un rīdziņa nelec.

Varētu būt arī abiem dzirkseles trūkumiem kāda kopēja nepareizība.
Ja skatāmies tkai uz solidolu, tad varbūt nevar ieraudzīt. Solidols kontaktos iemazgāts varbūt.

kasits
24.Jul 14:19
+
patīk
-
Pilnigi piekritisu lietotajam Vespists.

Hugio
24.Jul 17:19
+
patīk
-
Iespējams kāds gribētājs varbūt vēlas samainīt tomēr to gaujas motoru, pret kādu ejošu? Tikai trūkst magnēta un tās takā baterijas, spole no aizdedzes ir. Vēlāk ielikšu bildes. Vnk viņa ir vēdāta un daudz kur taisīta, tp pazudušas lietas. Pašam 16 gadi un vnk nko nesaprotu no mopēdiem, bet gribas braukt. Gaujas motoru atdeva kainiņi. Bija ietīts avīzēs un viss vaskā, teica kad esot jauns, palicis no tēva laikiem. (Atrodos jēkabpils rajonā)

Māris P33
24.Jul 17:51
+
patīk
-
Vespists 24.Jul 2017 12:54
Manuprāt, atsevišķas vienības ar reģistrāciju un cenai atbilstošu komplektāciju jau kādu laiku ir lētāk ievest!

Muravejists
24.Jul 22:45
+
patīk
-
Hugio 24.Jul 2017 17:19
Bija ietīts avīzēs un viss vaskā

Pietiekoši garu mūžu esmu nodzīvojis, bet ka kāds mopēda motors būtu ieliets VASKĀ ! gan neesmu redzējis. Tikai solidolā!

Hugio
24.Jul 23:38
+
patīk
-
Mby solidolā. Viņš viss bija apsmērēts.Es saku es no tām lietām nesaprotu. Tā smēre bija gaiši brūna, apm takā medus sarecējis. Tuvàkajā laikā ielikšu bildes.

Muravejists
25.Jul 00:25
+
patīk
-
Hugio 24.Jul 2017 23:38
Viņš viss bija apsmērēts

Tas tajos laikos nebija nekas neparasts. Visādi dzelži un detaļas un motori bija tādā veidā iekonservēti. Nevis apsmērēti bet iemērkti izkausētā solidolā.

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1