Aizmirsi paroli?


Pecisholland
28.Apr 2020
+
patīk
-
Sveiki.Lieta tāda, kad man ir R13 ar D8E motoru.Mopēds rūc un brauc, tikai nospiežot sajūgu pakalejais rats turpina griezties līdz ar ko varu iestartēties tikai iestumjot (nevis no vietas)kā arī apstājoties noslāpst Uzreiz :).Sajūga trosi esmu uzlicis jaunu kā arī nospriegojis,bet bez izmainām .Mēginot nospiest ar roku lidz max gājienam sajūgu t.i krrisajā pusē pie zvaigznītes to sviru,bet nekāda efekta nav. Rats turpina griezties. Kas varētu būt par vainu?

zaika
29.Apr 2020
+
patīk
-
Noņem vāciņu kas nosedz velkošo zobratu, apskaties vai nav sadilis izspiedējmehānisms, varbūt ir izkritis gultnītis no vāciņa

Pecisholland
29.Apr 2020
+
patīk
-
zaika 29.Apr 2020 11:29

Paldies par info,tā arī ir tur vispār nav tas sajūga izspiedējs(mazais stienītis) kā arī gutnītis :) Tagad tikai jāsameklē no kā vinu nogriezt :) Varbūt ir idejas cik apmeram mm garš ir tas stienītis?

riepa1122
29.Apr 2020
+
patīk
-
Pa priekšu nāk lodīte un tad stienītis. stienīša garums ir jāpiedzen pašam. viņi mēdz būt dažāda garuma.

Pecisholland
29.Apr 2020
+
patīk
-
riepa1122 29.Apr 2020 21:51

Paldies!Jau piedzinu, un tagad viss darbojās :)

Pecisholland
29.Apr 2020
+
patīk
-
Vēl pie šādām tādām niansēm japiestrādā un jagāž uz csdd registrēt :) Tad jāmeklē domubiedri kas vēlēsies pabraukāt ar rīgām pa rīgas ielām :)

bbarda
30.Apr 2020
+
patīk
-
riepa1122 29.Apr 2020 21:51
stienīša garums ir jāpiedzen
neko nav jāpiedzen,tur nāk standarta garuma stienītis,pirms bumbiņas nāk aptuveni 7-8mm garš stienītis,ja tas ir bijis pazaudēts tad protams jāpiedzen,ja bumbiņa par lielu tad izspiedejs atduras un nevar izspiest sajūgu bet ja bumbiņa par mazu tad izspiedējs izspiēž sajūgu bet izspiedejs neatlec atpakaļ atlaižot hēbeli.

zaika
30.Apr 2020
+
patīk
-
Ja es nemaldos stienītis bija vismaz 15mm, vai garāks, bet nu vismaz ir atradusies vaina, lai veicas csdd jautājumos

Ričards11
07.May 2020
+
patīk
-
Draugi, draugi man arī ir tāda problēma, man tik RĪGA 11, varbūt varat ieteikt kur var nopirkt to visu padarīšanu, jo man nav ne bumbiņas, nekā.

riepa1122
28.Jun 2020
+
patīk
-
sasit vecu gultni un būs bumbiņa. Un stienīti no kādas skrūves nogriez gabalu.

Andris_Z
29.Jun 2020
+
patīk
-
Bumbiņu 7,94mm var dabūt no padomijas gultņiem 107, 108, 204, 205, 301, 302.
Stienīti nogrierzt no 8,2mm urbīša cilindriskā gala. Materiālam jābūt cietam.
Patreiz tie sajūga disku ieliktņu biezumi mēdz būt atšķirīgi salikti, tāpēc vēlams to stienīša garumu piemeklēt pareizāku.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā