Aizmirsi paroli?


Juriic
29.Nov 2013
+
patīk
-
Seno velosipēdu diskusijas pirmā daļa:
http://www.retromoto.lv/forum/seno-velosipedu-kopejas-lietas-t2333-3080.htm____________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________


par krāsiņām jautājiens.
Viens dzelzis man te tāc, kam nu nespīd zem pulvera tikt. Shobrīd reizi jau ir notīrīc no visa, tad špaktelēc pa rupjo, tad gruntēč, tad ar poliuretānu krāsoc. Tagad akal tiek slīpēc. Vai ir manītas kādas baloniņkrāsas, kas ir "aizpildošas". Respektīvi lai var pūst, slīpēt, pūst, slīpēt kamēr nav kā maza pērna pukaļiņa gluda. Ar špaktelēšanu man liekas, ka sīkos defektiņus tomēr nav prātdarbs mālēt. Poļģis!

1000000NT
29.Nov 2013
+
patīk
-
ir, prāta darbs, ir! bet ir arī tāds baloniņos, jebkurā autokrāsu bodē paprasi šķidro špakteli jeb pildošo grunti baloniņā. pa lielam problēma kā vairākimam baloniņa problēmu - niknāka krāsa var pacelt. karstā vasaras dienā RLKR poliuretāns ticis krāsots virsū bez nekādām problēmām ( ja klājot nešķaida ar 646, acetonu vai ko tādu, bet ar to pašu Solvex sprint vai 2290). nitrene, īpaši vēsumā, biezā kārtā, var saraut čokurā - tādā ziņā parastā špaktele krietni uzticamāka :)

Juriic
29.Nov 2013
+
patīk
-
velreiz tencinu! Tātad griezīšos pie kādas ļot smalkgraudainas špakteļas.

1000000NT
29.Nov 2013
+
patīk
-
tai pat RLKR bodē ir viņu pašu divkomponentu špaktele - tā ir diezgan šķidra, tik pirms lietošanas jāsamaisa - kā visi viņu produkti, kad nožūst - tāda pati kā autošpaktele, var ziest virsū visu velnu. jāatzīst, ka baloniņa špaktele ir neaizvietojama, lai tiktu vaļā no kautvai tiem pašiem rupjā smilšpapīra švīkājumiem vai kaķu nagiem uz kapota, ja strādā vēsumā -pirms pirmās kārtas noteikti jāuzsilda virsma, lai pirmā kārtiņa ātri apžūst un nepaspēj pacelt. ziemā garāžā ar viņu ikdienas mocim lidzināju skrāpējumus - uzslīpē, ar fēnu uzkarsē , uzpūš grunti, tad atkal pasilda - tā visas plastmasas sagruntēju - pat pēc gada nekādu problēmu, ja ir infrasarkanais prožektors, tad vispār nekādu problēmu. balons laikam nemaksāja pat4Ls, izmēģināšanas pēc var paņemt, varbūt piešausies roka un darbi ies ātrāk - bet , atkārtoju - tieši sīkiem skrāpējumiem, krāsas defektiņiem - tūsas izēstiem caurumiem un metinājuma šuvju slēpšanai noteikti nederēs.

Juriic
29.Nov 2013
+
patīk
-
Ahaaa. Tapu gudrāks akal. Mēģināšu, experimentēšu. Tā kas man pirmā kārta ir megasuperindustriālā. Ceru, ka nekas nekur nepacelsies. Pamēģināšu gan baloniņu, gan rekomendēto špakteļmasu. Darbi notiks siltumā un arī IS sildītājs tiks pielietāts.

1000000NT
29.Nov 2013
+
patīk
-
tad jau visam jāsanāk :) viena lieta - baloniņšpaktele ir krietni mīkstāka par parasto - uz vienādām virsmām viņā slīpēsies iedones, tapēc laba tikai sīkām gropēm vai izlīdzināšanas pirms gruntēšanas. tik, lūdzu, visu darbu nesabojā nokrāsojot ar penteni vai, nedod Dievs, baloniņkrāsu :D

Juriic
29.Nov 2013
+
patīk
-
Nene. Beigu etapu noteikti atdoshu salonam. Pac tikai sagatavoshu liidz stadijai. Kad devu uz kraasoshanas liinijas puust ar paliku ne liidz galam apmierinaats un sapratu, ka tas ir darbinjsh kam vajag ne tikai pienaaciigus apstaakljus, bet arii roku, kas diendienaa taisa dekoratiivo nevis tehnisko kraasojumu.

stakato
30.Nov 2013
+
patīk
-
Liperta dāmu velo
Par stūrītēm: ar zemāko izliekumu varētu būt tā laika (bet vai dāmu velo), par otro nav skaidrības
http://failiem.lv/viewer.php?i=pkpsfve&n=2013_11_29_574.jpg
http://failiem.lv/viewer.php?i=hdqserk&n=2013_11_29_575.jpg
http://failiem.lv/viewer.php?i=evavczp&n=2013_11_29_576.jpg

schweiks
30.Nov 2013
+
patīk
-
no stūrītēm laikam neviena nebūs atbilstoša šim ''Liperta dāmu velo''...

wiper
30.Nov 2013
+
patīk
-
stakato 30.Nov 2013 13:54


Neviena no stūrēm nav pirmskara ražojums

giko
01.Dec 2013
+
patīk
-
Nevis laikam no Liperta, bet no RVR Rīga.

Aldic
01.Dec 2013
+
patīk
-
Interesanti! Es te patlaban cenšos sapucēt (par restaurāciju to negribas nosaukt, jo tiks atjaunotts krāsojums, savests tehniskā kartībā, hromi tiks atstāti kādi ir, vienīgi uzpulēti.) savas mamas RVR sieviešu velo. Manējam bagāžnieks ir gandrīz identisks, vienīgi stiprināms ar garākiem galiem pie sēdekļa skrūves. Manam krāsojums praktiski nebija saglabājies, taču viens ornaments uz rāmja vēl bija, un arī kaut kādas atliekas no sēdekļa caurules ornamenta. Skatoties uz šo bagažnieku un man šķiet, ka arī manam bija uz bagažnieka vertikālās caurules zelta strīpa. Man praktiski bija bez krāsas un es to neesmu pārliecināts bija vai nebija. Varbūt kāds var pateikt? Tālāk par priekšējo emblēmu. Vai tā emblēma bija izkrāsota? Varbūt kāds var iedot infu kā? Vēl joprojām meklēju ši velo priekšējo dubļubleķi, kā arī varbūt kādam ir šī tipa priekšējā riteņa "feļļa" , vai viss ritenis ar daudz maz sakarīgu hromu. Manējam vairākās vietās hroms ir caurrūsējis. Patreiz krāsojamās detaļas ir nogruntētas un nofillerotas, reklāmas firmā izgatavoti trafareti ornametiem. Kādas bildes ielikšu kad būs kāds redzamāks rezultāts.

stakato
01.Dec 2013
+
patīk
-
giko 1.Dec 2013 18:16
Nevis laikam no Liperta, bet no RVR Rīga.


tad nav nepieciešams, ja nu kādam savaigas rakstat

drii
03.Dec 2013
+
patīk
-
sveiciens!
gribētos uzzināt kā atjaunot velo sedlus! mitrumā āda palikusi tāda jēla un sāk smērēt...
idejas, ieteikumi ko darīt ar ko smērēt!
paldies!

Sbech
03.Dec 2013
+
patīk
-
drii 3.Dec 2013 21:30
velo sedlus


http://sheldonbrown.com/leather.html

http://www.brooksengland.com/catalogue-and-shop/spareparts/maintenance...e+40g+Tin/

http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=28294

Bet pirms tam izžāvēt. Ne uz baterijas, vienkārši sausā istabā, labāk pat kādu mēnesi.

drii
03.Dec 2013
+
patīk
-
Sbech 3.Dec 2013 22:12

milzīgs paldies!
ir kaut kas ko var iegādāties LV, esmu dzirdējis, ka esot kkāda zirgu sedlu smēre, kuru var izmantot!

Sbech
04.Dec 2013 | Pēdējo reizi labots 04.Dec 2013 10:43; labots 1 reizi
+
patīk
-
Rīgā, Skolas ielā, šķiet, ir (nu, vismaz pirms pāris gadiem bija) jātnieku piederumu veikals. Tur smēre maksāja, ja pareizi atceros, ap 12 latiem, toties burka milzum liela.

Lētajā variantā var iesmērēt ar Vici apavu krēmu attiecīgā krāsā, bet tad tas sēdeklis jāuzsilda, lai krēms iesūcas, jo savādāk Vici būs arī uz apģērba.

RatEnpreis
04.Dec 2013
+
patīk
-
Sbech 4.Dec 2013 08:42

Slokas ielā, Slokas un Nometņu ielas stūris. Veikals ir, izvēle plaša, cenas un tilpumi dažādi.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā