Aizmirsi paroli?


elf
20.Apr 2017
+
patīk
-
Ir 7 padomi tur....bet nav 8 ....paša galvenā....lai nepazustu detaļas.

Detaļu pazaudēšanā līderis A-Moto....man pazaudēja 2 detaļas,vienu atguvu pateicoties retromoto forumam...otra ar galiem.
Vēl zinu kam viņi pazaudēja Zundapa detaļas...tākā turat acis vaļā!

Vespists
20.Apr 2017
+
patīk
-
A-moto vispār ir bardaks. Tā no malas šķiet forš kantoris ar labām iekārtām,tai skaitā ultraskaņas vannu. Bet man arī bijusi slikta pieredze ar viņu iekšējo haosu. Un ir detaļas,kuras nedrīkst pazust,jo zaudējums nav naudas vērts. Uzņēmumam vienkārši 100% jāgarantē par katra pasūtījuma drošību...

gsirmais
20.Apr 2017
+
patīk
-
A-moto es pats kļūdijos un domaju, ka man izsniedza nepareizo detaļu. Stulbi no manas puses, taču no šī gadījuma varēja noprast, ka ir bijis arī tā, ka klientam ir taisnība.
Bet no otras puses - vai kāds no pazaudēto detaļu īpašniekiem bija noslēdzis līgumu vai maksājis PVN?

jaaniss
20.Apr 2017
+ 2
patīk
- 0
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1492702707-unreal.jpg

ek_1
27.Mar 2018
+
patīk
-
Šeit ir minēts kautkas par to, bet nekas konkrēti. Vai kāds zin kur Rīgā vai apkārtnē var nostrūklot alumīniju ar stikla skrotīm? Konkrēti motocikla motoru, izmēri aptuveni 45*50*55.

Artis12
29.Mar 2018
+
patīk
-
Aizsūtīju privāto ziņu - ek_1

Artis12
15.Apr 2018
+
patīk
-
Ir pieejama smalko smilšu un stikla lodīšu strūkla.
Cenas draudzīgas.
Rīga/Ādaži

Artis12
05.May 2018
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1525523941-img-20180502-212805.jpg

AL rokturi. Pa labi pēc apstrādes ar stiklu.
AL detaļas apstrādājot svarīgi ievērot ar kādu spiedienu un kādas frakcijas smiltīm tiek veikta apstrāde. Pārsvarā visos pulverkrāsošanas cehos, smiltis tiek ņemtas priekš tilta sijām, kāpņu margām un citai masīvai/industriālai tehnikai, tāpēc gala rezūltātā viss sanāk ļoti raupju virsmu - īpaši alumīnija detaļām.
Bieži saskāros ar šo problēmu, jo alumīniija detaļas pēc raupjām smiltīm ir praktiski metamas ārā/neatjaunojamas.
Līdz ar to piedāvāju foruma biedriem iespēju nostrūklot nelielas detaļas par labām cenām ar smalkām smiltīm un/vai stiklu.
Detaļām jābūt maksimāli izjauktām un nomazgātām no eļļas, un smiltīm.
Tālāk PM vai 2961331četri / whatsapp

Krastinjsh
27.Aug 2018
+ 1
patīk
- 0
Sveiki,

Esmu iegādājies 1976.gada MB 0309 autobusu, kuru plānots restaurēt. Tā kā pieredzes tik lielā projektā nav, nepieciešama palīdzība.

Ņemot vērā, ka rūsa ir darījusi savu, pieņemts lēmums visu virsbūvi un rāmi strūklot, lai pēc tam apstrādātu rūsas vietas. Kā apstrādāt virsbūvi tieši pēc strūklošanas- gruntēt, speciāli pretrūsas līdzekļi, neapstrādāt(nerūsēs pliks metāls?)?

Autobuss izskatās šādi:
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1535354419-unnamed.jpg

fire
28.Aug 2018
+
patīk
-
Rilak VL 02 skābā grunts.

wiper
07.May 2019
+
patīk
-
Kāds var ieteikt kādu kantori Rīgā, kur ar sodu nostrūklot daļas velosipēdam pirms dot niķelēt? Interesē soda, jo ir bēdīga pieredze, kad ar rupjām smiltīm pa 90 gadigiem dubļuniekiem vai aplokiem nodod.

KramsXX
11.May 2019
+
patīk
-
Rilak VL 02 skābā grunts.
..............................................................
Kāpēc ieteikt to, ko privātpersonai nemaz nepārdot?

Vespists
11.May 2019
+
patīk
-
Es arī izmantoju VL-02! Iesaku.

KramsXX
14.May 2019
+
patīk
-
Jūsu ieteikumiem 0 vērtība, kamēr nepasakat, kur to var legāli nopirkt.
Man tas nav izdevies.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā