Aizmirsi paroli?

ledene
20.Feb 2011
+
patīk
-
Piedāvājam notīrīt dažādas virsmas ar sodas strūklu.
Vairāk informācijas par to, ko var notīrīt, kāpēc izmantot tieši sodas strūklu, var atrast mūsu adresē Sodas strūklas pakalpojumi
Ja ir kādi jautājumi, tad ajblasters@gmail.com

Krišjānis
20.Feb 2011
+
patīk
-
Oilmasteram:
jaaniss :
50sestais :
Cik izmaksātu nostrūklot izjauktu planētas motoru?

motoru domā tikai no ārpuses vai karteri arī no iekšas tīrīt?
ja no visām pusēm tad ~25ls varētu sanākt

Tik domāju, ka pierēķini vēl kādus 10Ls par galvām

ledene
20.Feb 2011
+
patīk
-
jā piekrītu tā varetu sanākt.

Boris
20.Feb 2011
+
patīk
-
Vai kāds kautkur ir redējis tāda aparāta zīmējumus, rasējumus vai tehnisko aprakstu?
Jo cik saprotu no foruma sodu dabūt nav problēma, svarīgi kā tas drbojas un ar ko atšķiras no smilkšu strūklas?
Cik grūti tādu ir uzbūvēt?

ledene
20.Feb 2011
+
patīk
-
google

Andris_Z
20.Feb 2011
+
patīk
-
Nu tur nekas neatšķiras, ja salīdzina ar smiltiņām. Ieliekam mazāka diametra sprauslu, uzpildam un sākam strādāt. Vienīgais, laikam nevar izmantot to sodu atkārtoti. Bet kādreiz tieši smiltiņas ir vajadzīgas, citreiz skrotiņas.
Ja to aparātu uzpilda ar sodu, tad gan laikam ar to tikai ir jāstrādā, jo visu perfekti iztīrīt laikam aizņems daudz laika.

Boris
20.Feb 2011
+
patīk
-
jurciks55 :
google

Vai var precīzāk?
Jo es nemeklēju kādu kas tīrīs, bet kā tādu uzbūvēt!
Man googlā parādīja tikai reklāmu.... .

Sīlis
20.Feb 2011
+
patīk
-
Boris :
jurciks55 :
google

Vai var precīzāk?

Ja nebīsties krievu val.-tad vari pameklēt www.chipmaker.ru. Tur atrodamas visdažādākās lietas saistībā ar metālapstrādi. Varbūt noder...

Boris
20.Feb 2011
+
patīk
-
Sīlis :
Boris :
jurciks55 :
google

Vai var precīzāk?

Ja nebīsties krievu val.-tad vari pameklēt www.chipmaker.ru. Tur atrodamas visdažādākās lietas saistībā ar metālapstrādi. Varbūt noder...

A kā krieviski ir soda?

Aldis
20.Feb 2011
+
patīk
-
Soda ir сода

zemans
21.Feb 2011
+
patīk
-
Boris :
Vai kāds kautkur ir redējis tāda aparāta zīmējumus, rasējumus vai tehnisko aprakstu?
Jo cik saprotu no foruma sodu dabūt nav problēma, svarīgi kā tas drbojas un ar ko atšķiras no smilkšu strūklas?
Cik grūti tādu ir uzbūvēt?

Visvienkāršākais variants, un pat darbojas :D (pats neesmu tā mēģinājis, man ir smilšu pistole)
http://www.aircooledtech.com/tools-on-the-cheap/soda_blaster/

Boris
25.Feb 2011
+
patīk
-
Vai kāds ir salīdzinājis kāda ir atšķirība, ja motora alumīnija detaļas tīra ar sodas strūklu vai stikla lodītēm?
Kas labāks?

Jancīc
26.Feb 2011
+
patīk
-
Ar stikla lodēm man patika par 200% labāk nekā ar sodu.

Jappy Chappy
26.Feb 2011
+
patīk
-
Šodien no rīta apskatījos šo diskusiju un ieraugot to smieklīgo sodas strūklas pistoli nolēmu uztaisīt vienu pats. Tad te tā ir!
http://content22-foto.inbox.lv/albums154912927/silentkiller2/Smilshu-struuklas-pistole/26022011657.jpg
http://content22-foto.inbox.lv/albums154912931/silentkiller2/Smilshu-struuklas-pistole/26022011658.jpg

Sflodur
26.Feb 2011
+
patīk
-
Un kā, vai darbojas kā vajag?

Jappy Chappy
26.Feb 2011
+
patīk
-
Jā iet labi. Bet uzskrūvēju reizaka uzgali tas veido jaudīgāku strūklu! Bet par sodu nepiekrītu izmēģināju gan smiltis gan sodu (pārtikas un industriālo) un atklāju ka ļoti smalkas smiltis (baltās smiltis) ir viss labākās detaļu tīrīšanai!

Boris
26.Feb 2011
+
patīk
-
Jappy Chappy :
Jā iet labi. Bet uzskrūvēju reizaka uzgali tas veido jaudīgāku strūklu! Bet par sodu nepiekrītu izmēģināju gan smiltis gan sodu (pārtikas un industriālo) un atklāju ka ļoti smalkas smiltis (baltās smiltis) ir viss labākās detaļu tīrīšanai!

Kur tu pirki industriālo sodu?

Jappy Chappy
26.Feb 2011
+
patīk
-
Nepirku, kad pārvācos uz māju kur dzīvoju bija palikusi. Bet tā arī īsti nesapratu kam tā tika izmantota bet tēvs teica ka Lauķenē ar to mazgāja visas motora daļas!

Boris
26.Feb 2011
+
patīk
-
Jappy Chappy :
Nepirku, kad pārvācos uz māju kur dzīvoju bija palikusi. Bet tā arī īsti nesapratu kam tā tika izmantota bet tēvs teica ka Lauķenē ar to mazgāja visas motora daļas!

Vai uz tiem iepakojumiem ir kautkāds marķejums?

Jappy Chappy
27.Feb 2011
+
patīk
-
Diemžēl nē tie ir plastmasas iepakojumos pa ~5kg. Un kad ievācos stāvēja tādā dzelzs cinkotā vannā. (Puse no tiem bija pārplēsti)

Pēdējie ziņojumi Forumā