Aizmirsi paroli?

janciks
14.Jul 19:55
+
patīk
-
Sveiki, biedri!
Pavisam nesen sanāca tikt pie muraveja, taču neizdodas to iedarbināt. Raujot ar roku vienreiz uz sekundi pielec un uzreiz noslāpst. Pēc tam mēģinot uzraut pat neuzsit. Dzirkstele ir un pieļauju domu degviela arī pienāk, jo izskrūvējot sveci tā ir slapja. Cik internetā sanāca atrast info man ir K-36 karburators. Varbūt vienkārši esmu galīgs iesācējs un nezinu kā čoku pagriezt vai ko izdarīt.
Ja kāds pateiktu kā ielikt bildes, es ieliktu kā man tur viss izskatās.
Muravejs esot pirms tam gājis.
Ļoti interesē un gribas braukt, bet šoreiz bez padoma laikam neiztikt.

Uldisccc
14.Jul 21:45
+
patīk
-
Izskrūvē sveci. Noņem karburatoru. Karburtora vietā pie motora ieplūdes pieliec priekšā roku. Lēnām griez motoru. Jautājums - vai ar roku sajūti kā motors iesūktu no karburatora gaisu? Ja nejūti, tad jājauc motors... Būs visi blīvslēgi cieti kā koks.

vlDream
15.Jul 11:49
+
patīk
-
O jā pazistama situācija es pa 2 gadiem nomocijas līdz riebumam ar tādu brīnumu līdz pārtaisiju.. Pa lielam visi reiz bija ejoši vai darbojās un nospļāvās un pārdeva citam lai mokās tālāk.. tā ir krievu tehnika.. Daļas var dabūt bet ar kvalitati būs kā būs ...

janciks
15.Jul 12:48
+
patīk
-
Brīvdienās tikšu pie mura tad pārbaudīšu Ulda ieteikto.
Varbūt ir kādas alternatīvas, ko var ielikt šī dzinēja vietā bez liela čakara? (tāda doma, ja nu jāpārjauc viss)

vlDream
15.Jul 16:51
+
patīk
-
Sāksim ar to ko tu domā ar viņu darīt ?papiri ir viņam?Man ir pārtaisita versija ..

janciks
15.Jul 22:57
+
patīk
-
Nav plāns restaurēt, jo nav dokumentu. Tīri prieka pēc pagāzt ne pa koplietošanas ceļiem.

vlDream
16.Jul 11:18
+
patīk
-
Ahā puikiņš sagribeja pagonkot NEBŪS tas porieks ilgs jo krievu tehnika mīl ka viņu bieži paskrūvē lai skrūves neierūsē ..

janciks
16.Jul 12:26
+
patīk
-
To es ļoti labi apzinos, ir bijusi neliela pieredze ar krievu tehniku :D
Tāpēc ar meklēju alternatīvas. No skrūvēšanas nebaidos, tik zināšanu par šo tehniku nav īsti daudz.

vlDream
16.Jul 21:00
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1594922363-20191127-102059.jpg http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1594922401-20191127-102113.jpg

janciks
17.Jul 12:26
+
patīk
-
Interesanti. Cik diez kubu dzinējs? Un kas savieno motoru ar reduktoru?

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā