Aizmirsi paroli?


Oskars
20.Jun 2017
+
patīk
-
Sveiciens visiem.
Pašlaik darbojos aktīvi ar Tula TMZ 5.951 un esmu sastapies ar problēmu. Proti, ir bojāta darba virsma štokiem, tieši zem putekļu gumijām. Štokos ir nelielas bedres, ar blīvslēgu maiņu šoreiz nebūs līdzēts. Vai ir kāds mēģinājis špaktelēt ciet vai ko citu??? Saprotu, ka štokus nepielasīšu no cita moča. Varbūt var ko piemeklēt līdzīgu. Gribētu dzirdēt jūsu pieredzi šajā jautājumā. Kāds ieteica, ka iespējams ko pielāgot no kāda cita rollera/moča ar T200 motora(RŪPNĪCA JAU TĀ PATI)
Pielikumā bildes:
https://foto.inbox.lv/truss/Tula-TMZ-daksas-stoki

ursus
20.Jun 2017
+
patīk
-
Arí interesē kā to risināt.

Manā redzējumā viens ceļš...hromēšana pie -sudzis-. bet CENAS !

špakteli un viss ko citu varam uzreiz aizmirst....

P.S. vai regulāri noslaucīt štokus un pieliet eļļu... budžeta variants ...

italis
20.Jun 2017
+
patīk
-
Palasījos netā par to Tulu... Interesanti. Bet ja runā par pr. dakšu, tad ir dažādas infas - vieni raksta, ka no voshoda(tās laikam no pirmās partija), pēc tam esot no ižiem. Noteikti var piemeklēt no tiem vai citiem. Pārhromēšana noteikti būs ilgāka/dārgāka. Lai gan, viss atkarīgs no projekta galamērķa.

sudzhis
20.Jun 2017
+
patīk
-
Uz dakšas ir- cietais hroms, ne dekoratīvais! Man ir arī cietais hroms, speciāli cilindriem utt. Pēc tam gan jāatrod meistars, kas novirpos taisnas! Bet nu cena būs sāpīga un nez, kad tam vēl būs laiks....

sudzhis
20.Jun 2017
+
patīk
-
Manā redzējumā viens ceļš...hromēšana pie -sudzis-. bet CENAS ! tās ir adekvātas, kvalitātei! :)

Trio
17.Dec 21:12
+
patīk
-
Sveiki! Apskatījos tās Oskara pusotru gadu vecās bildes. Nodilums tajās vietās uz štokiem dēļ tā , ka gumijas blīvslēgs nenosargā ,jo braucējs diez vai katru reizi pēc izbrauciena ar lupatiņu cītīgi)) notīrīs pielipušo dubļu smilšu maisījumu. Rezultātā nākamajā braucienā piekaltušie dubļi nostrādā kā smilšpapīrs. Jāuzliek gofras, lai šāda skāde nenotiktu. Štoki diametrā 35 mm vienādi gan 5.951 ar hromēto , gan 5.952 aluminija dakšu.

Oskars
19.Dec 15:10
+
patīk
-
Atradu izeju vēlāk. Iž PS štoki identiski. Toreiz TMZ pārdevu pēc retro tūrista un ieviesu PS. Liekas pat alumīnija stieņi tikai nedaudz atšķīrās. Ja ir interese varam saskrieties un reāli apskatīties vai tā ir.
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā

Lapa 1 no 1