Aizmirsi paroli?


mmajors
19.Aug 2020
+
patīk
-
manās rokās ir nonācis UAZ 469. Gribu Jums jautāt padomu un vienkārši domas ko darīt ar šo spēkratu.
Situācija ir tāda, ka auto rūc ,brauc, deg gandrīz visi uguņi, bet reflektori ir ar minimālu rūsu, apsūbējumu, bremzē viens rats, rūsa visās malās. Auto ir 1979. gada izlaidums bez dokumentiem.
Doma man radās šo auto taisīt līdz skatei LOGĀ. Citiem vārdiem, meklēt dokumentus, remontēt. Bet jau taisot uguņus, radās pirmie jautājumi. Kas notiek vicot apskati, ja auto nav aprīkots ar logu apskalotājiem, drošības siksnām?

Cik reāli ir iegūt apskati šādam auto? Ar ko ir jārēķinās pie TA? un Vai šis auto ir kas īpašs- ieguldījumu vērts ņemot vērā ierobežotos laika un naudas līdzekļus.?

LŪDZU KĀDU KOMENTĀRU.

Paldies, Miķelis.

[ri4a]
19.Aug 2020
+
patīk
-
Tev ir tikai rezerves daļas. Meklē uzreiz ar derīgiem dokumentiem.

koko
19.Aug 2020
+ 1
patīk
- 0
Manā skatījumā šādiem projektiem sāc ar dokumentiem un tikai pēctam ieguldi spēkus un naudu remontdarbos. Ļoti ticams, ka meklējot dokumentus iegādāsies vēlvienu, iespējams pat labāku auto, un visticamāk, ka to arī atjaunosi un šis būs kā donors.

mmajors
20.Aug 2020
+
patīk
-
Paldies par komentāriem... :)

elf
20.Aug 2020
+
patīk
-
Latvijā ar ir pārstāvis www.uaz.lv

Vespists
20.Aug 2020
+
patīk
-
mmajors 19.Aug 2020 13:27
Cik reāli ir iegūt apskati šādam auto? Ar ko ir jārēķinās pie TA?


Miķeli, vadoties pēc tavas sniegtās informācijas, ka tavam transporta līdzeklim nav reģistrācijas dokuments un vēlies iegūt savā īpašumā cita ,tāda paša uaz, dokumentus, tad nākas secināt, ka esi gatavs veikt krimināli sodāmu likuma pārkāpumu. Veicot Tehnisko apskati, tiks pārbaudīts šasijas nr... Viss var beigties ne tikai bez TA, bet arī paliksi bez uaz un labākajā gadījumā pāris gadi nosācītais.
Meklē citus variantus.

fire
20.Aug 2020
+
patīk
-
Pirms sāc kaut ko darīt, sameklē VIN. Tas ir iesists uz durvju statnes labajā pusē, vai uz plāksnītes motortelpā. Ja nav nekur, tad tas ir likvidēts un piereģistrēt bez dokumenta, kurā rakstīts "VIN lividēts" nevarēsi. Arī turējumā nē. Tad tas ir tikai rezerves daļu komplekts.

mmajors
21.Aug 2020
+
patīk
-
Labi....! Patiešām, paldies par komentāriem! Viela pārdomām...
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā