Aizmirsi paroli?

elf
23.Aug 2016
+
patīk
-
MrIks 22.Aug 2016 12:04
Interesanti kas tad tagad liedz būt par bagātāko valsti Eiropā? Vai vēl pēc 25-ciem gadiem vainīga padomju savienība? Kāpēc tagad pretendējam uz pirmo vietu no otra
gala skaitot? Kas tur varētu būt par vaini? Nesaprotu.

Nav saimnieka...aizbrauc uz Baltkrieviju, un būsi šokā....cik tur labi dzīvo tauta!

MrIks
23.Aug 2016
+ 3
patīk
- 0
elf 23.Aug 2016 08:36
Nav saimnieka...aizbrauc uz Baltkrieviju, un būsi šokā....cik tur labi dzīvo tauta!

Baltkrievija tiešām vizuāli patīkami pārsteidz. Bet vai mēs zinām patiesību, kas ir zem šis skaistās čaulas?

Saki - Saimnieks?! Grozi kā gribi, bet tie ir diktatoriskie režīmi. Paskatoties vēsturē, mēs varam redzēt ar ko šādi režīmi agri vai vēli beidzās. Arī pirmās Latvijas republikas likteni izlēma šāds saimnieks.
Lai kā arī nebūtu, man patīk ko Čērčils teica par demokrātiju, - tā ir slikta kārtība, bet labāka pagaidām nav izdomāta...
Mēs paši - bijušie postpadomju cilvēki neprotam dzīvot šajā demokrātijā, jo uzskatām to par visautļautību. Diemžēl...

Skaabe
23.Aug 2016
+ 2
patīk
- 2
Es domāju, ka diskusija ir bezjēdzīga, jo katram savi argumenti....to, ka LV nav normālu saimnieku, atskaitot vienu mazu viriņu Rietumos (novērojums no malas kā tūristam, atvainojos, ja kādu aizskaru) pilnīgi var piekrist un diemžēl, jo tālāk, jo mazāk saimnieku paliek. Soclaiku vienīgā nosacīti labā iezīme bija sociālās garantijas/nebija bažas par rītdienu = stabilitāte, kas tiešām mūslaikos trūkst, viss pārējais....nu kam vajag benzīnu par santīmiem, ja nav ar ko braukt - mašīnu, kas tāpat netur līdzi tā laika importa analogiem, jāgaida gadiem, tagad dienas laikā, ja nauda protams ir, vari noskatīt un braukt. Izvēles iespēja, kaut vai tas, ka cilvēks var strādāt/mācīties/atpūsties kur citur ir nenovērtējama. Nelaime vienīgi ir tāda, ka mūsdienu LV ir pēc daudzām pazīmēm LPSR, nevis pirmskara brīvvalsts, mantinieks un turpinātājs, Eiropā fiziski esam, bet morāli ir visādi blati, činavnieki, nihilisms un nevērība pret cilvēku parasto, kas ir tieši pārcēlies no tās pašas LPSR, tāpēc manuprāt baigi salīdzināt ir lieki un jebkurā gadījumā cilvēkiem, kuru jaunība vai labie gadi vai sauc kā gribi būs palikuši kādā laikmetā, tie vienmēr šķitīs romantiskāki....tieši tāpat, kaut tolaik neapšaubāmi dzīvojām ievērojami trūcīgāk, man liekas, ka 90jiem bija savs šarms un arī dažas lietas labāk nekā mūsdienās !

Andris_Z
03.Feb 20:44
+
patīk
-
Nevienmēr mūsdienu moči ir pietiekoši pārāki. Parasti pārdošanai ražo saredžītus monstrus, kā izrādās nekas tur labs nav par ko maksāt naudiņas.

Gangsta69
03.Feb 21:00
+
patīk
-
Diezgan neobjektīvi salīdzināt močus, kas speciāli veidoti sacensībām ar tiem, kas ražoti pārdošanai. Sazin kas par vellu tur sēd iekšā :)
Es pieļauju domu, ka ,ja tur brauktu motocikli oriģinālā izpildījumā, tad rezultāts būtu krietni vien savādāks.

Pēdējie ziņojumi Forumā

« Iepriekšējais 1234Nākošais »