Aizmirsi paroli?


Zirnis
30.Apr 20:49
+
patīk
-
Lēnām gatavojot savu 1986 Minsku vešanai uz CSDD nonācu pie karburatora profilaktiskas iztīrīšanas. It kā nieks, ziemā šķūnī biju jau to darījis, pēc tīrīšanas gāja ideāli un tukšgaita arī normāla. Pirmoreiz tīrot izjuka pludiņkameras blīve un izgriezu no biezākā kartona ko varēju atrast. Dažas reizes piedarbinot normāli, bet ātri vien sāka tecēt pa visām malām. Tagad katrona blīvi aizstāju ar no oficiālas blīvju gumijas izgrieztu (3mm bieza) blīvi. Sausu izgriežu, salieku, atstāju stundu piebriest benzīnā, atkal izjaucu, piegriežu smalkāk (piebriestot aizgāja priekšā pludiņam, pa gaida filtru tecēja benzīns laukā)un kaut arī pludiņkamera strādā, moticikls vairs ar kurbuli nav iedarbināms, iestumjot tāda sajūta ka visu laiku grib lieties ciet un vairs neklausa ručkai, negrib gāzi slēgt ciet, tukšgaita arī vairs nav. Regulācijas skrūves neaiztiku.
Ko darīt?

bbarda
30.Apr 22:09
+
patīk
-
apskaties vai adatiņai nav pazaudēta gumijas blīvīte.

VS634
30.Apr 23:02
+
patīk
-
3mm bieza blīvgumija noteikti neaizstāj 0,3mm blīpapīru. Ja par 3mm palielina kameras augstumu, tad adata noslēgs kameru citā punktā, vai nenoslēgs vispār. Ja šķiet, ka pārlejās, vari sagāzt minsku 45grādos pa kreisi līdz motors sāk "elpot". Pēc tam iztaisno un skaties vai tiešām pārlejas.

Gredzentiņš uz adatas, vai adatas sēža tīra.

Vilnis2
01.May 20:20
+
patīk
-
Visi iepriekš minētie padomi būtu jāšķiro atkarībā no karburatora modeļa - pludiņkamera centrālā vai sānos. Tai bļīvei nav tik liela nozīme.Visdrīzāk kāds gruzis vai pūka iespriedusies starp pluniņa slēgadatu un sēžu.Tad vajag karburatora apaksā izskrūvēt degvielas izlaišanu un ļaut degvielai gar slēgadatu patecēt ar lielāku plūsmu,kas izskalos ieķērušos gruzi.Ja slēgadata ar gumijas/plastmasas gredzenu,tad tam nu jābūt veselam.

Zirnis
01.May 20:39
+
patīk
-
Slēgadata vienā brīdī nokrita zemē, varbūt ka tajā brīdī arī pazaudēja gumiju. Cik atceros, liekot kopā (pirmoreiz viņu nopietni apskatiju, pirms tam nebiju ņēmis laukā no pludiņa) uz adatas nekādas gumijas vairs nebija.
Šodien karburatoru nejaucu vaļā, bet ar 45 grādu pagriešanas metodi un pēc tam arī vienkārši kurbulējot leca normāli.

bbarda
01.May 21:42
+ 2
patīk
- 0
Tai gumijiņai tur ir jābūt,tā noslēdz degvielas pieplūdi un uztur noteiktu līmeni karbulī korektai darbībai. Bez gumijiņas karbulis nestrādās korekti,lies pāri.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā