Aizmirsi paroli?

Raksti | Aktuāla informācija |

RetroMoto vortāla jaunā versija

RetroMoto vortāla jaunā versija


Vecā versija
Iepriekšējo RetroMoto versiju vēl ir iespējams lietot adresē: http://old.retromoto.lv/

Lietotāja profils
Pie lietotāja profila ir iespēja pievienot telefona nr, Skype kontaktinformāciju un e-mail adresi (redzama tikai reģistrētiem lietotājiem). šo informāciju var pievienot šeit: http://www.retromoto.lv/profils.htm

Automātiski pie lietotāja profila (piem: http://www.retromoto.lv/kristaps/m2/ ) tiek pievienoti lietotāji pēdējie pievienotie sludinājumi, galerijas, raksti, kā arī lietotāja spēkrati. Informācija par lietotāja spēkratiem tiek ņemta no Foruma sadaļas Mūsu Spēkrati: http://www.retromoto.lv/forum/musu-spekrati-f6.htm

Punktu un vērtēšanas sistēma
Pievienojot informāciju retromoto.lv lietotājs iegūst noteiktu punktu (pluss punktu) skaitu:
Pievienojot jaunu rakstu: 20 punkti.
Galeriju: 5 punkti.
Literatūru: 25 punkti.
Informāciju par spēkratu katalogā: 25 punkti.
Papildus pie rakstiem, galerijām un literatūras  ir iespēja novērtēt šo lietotāja publicēto informāciju ar + un - , pie foruma ziņojumiem labajā augšējā + un - vietā ir patīk ( + ) un nepatīk ( - ). 
  
Novērtēt var gan reģistrēts lietotājs, gan nereģistrēts. Uzskaite tiek veikta pēc IP adreses, no vienas IP adreses vienam ierakstam var būt tikai viens vērtējums. Par katru + vai patīk vērtējumu ieraksta autoram tiek piešķirts viens pluss punkts, un par - vai nepatīk mīnuss punkts.
Uzkrātais punktu skaits savā ziņa veido lietotāja reputāciju un vēl papildus paralēli tiek uzskaitīti punkti ar kuriem varēs nākotnē iegūt dažādus bonusus retromoto.lv, piem izcelt sludnājumu sākuma lapā, ievietot reklāmu, utt.
Vērtēšanas un punktu sistēma vēl nav līdz galam izdomāta un tiks mainīta, pilnveidota. Labprāt dzirdētu dažādus ieteikumus.

Privātie ziņojumi
Darbības principi saglabāti līdzšinējie. Izmaiņas veiktas pārskatāmība un ergonomikā. Ja pie retromoto lietotāja profila informācijas Publiski redzamā informācija >> Informēt uz email, ja jauns privātais ziņojums ir atķeksēts Jā, tad uz e-mail atnāks pilns privātā ziņojuma teksts ar saiti(linku) atbildēt, uz kura uzspiežot nonāksi retromoto un uzreiz varēsi rakstīt atbildes tekstu.

Meklēšana
Meklētājs tagad atrodas vienmēr pa rokai lapas labajā augšējā stūrī. Pats meklētājs darbojas uz Google meklēšanas sistēmas, līdz ar to nodrošina kvalitatīvu un pilnvērtīgi meklēšanu. 

Forums
Citēšana. Lai citētu kādu foruma ierakstu tagad ar peli ir jāiezīmē vēlamā ziņojuma daļa, kuru vēlamies citēt un jāspiež uz citēt iezīmēto tekstu:

Citāts pievienosies teksta ievades laukā lapas apakšā. Var pievienot vienlaicīgi vairākus citātus.

Youtube. Iekopējot youtube linku, tas automātiski tiks iespējots un to varēs aplūkot no foruma skata.
Ziņojuma autora profila informācija.  Reģistrētiem lietotājiem uzbraucot ar peli uz ziņojuma autora profila attēla atvērsies papildus informācija par lietotāju.
Atsauce uz lietotāju. Ievadot šāda veidā tekstu @lietotājvārds, piem @kristaps, pēc publicēšanas, tas automātiski kļūst par atsauci(linku) uz lietotāja profilu.

Sludinājumi
Pilnībā jauna sadaļa, kura aizstās esošo Krāmu tirgus sadaļu Forumā. Sludinājumi ir sadalīti par kategorijām, apakškategorijām un tehnikas sludinājumi ir iedalīti vēl sīkāk arī par markām. Papildus vēl ir iespējams atšķirot Pērk/ Pārdod/ Maina sludinājumus un apskatīt visus savus sludinājumus. Jebkuram reģistrētam lietotājam ir iespēja pievienot sludinājumu un pēc tam to izdzēst. Nav iespējams labot sludinājumu. 

Literatūra
Galvenais literatūras izdevumu iedalījuma veids būs pēc transportlīdzekļa markas. Ja mūsu īpašumā ir motocikls Jawa, tad zem kategorijas Jawa atradīsiet gan jawa detaļu katalogu, gan grāmatu par vispārējo motocikla uzbūvi. Papildus ir iespējams meklēt (šķirot) izdevumus pēc publikācijas valodas (latviešu, krievu, angļu, cita), pēc izdevuma veida (grāmata, žurnāls, remonta instrukcija, utt ). Meklētājs pagaidām neatpazīst mīkstinājumazīmes, garumzīmes. Lai meklētu grāmatu ievadiet gramata
Jebkuram Retromoto.lv reģistrētam lietotājam ir iespēja pievienot literatūras izdevumu un pēc pievienošanas to labot, dzēst.

  • Skatījumi: 5377   |  
  • Kristaps   |  
  • 02.May 23:10   |  
  • 13
    0
Pievienot komentāru


Rakstu kategorijas.

4

Vēsture.

Vēsturiska informācija , kas saistīta ar seno tehniku.
2

Tehniskas lietas.

Raksti par tehniskām lietām
1

Juridiskas lietas.

Raksti par juridiskām lietām
8

Pasākumi.

Dažādi pasākumi, ceļojumi, notikumi un piedzīvojumi.
1

Restaurācijas projekti.

Senas tehnikas atjaunošas projekti
4

Aktuāla informācija.

Aktuāla infromācija senās tehnikas īpašniekam, kas neietilpst citur.

Pēdējie komentāri pie rakstiem