Aizmirsi paroli?


Aigars 11
21.Aug 2013
+
patīk
-
Labdien kungi, vēlējos jautāt par gāzģeneratoriem, kas uzstādīti automašīnām. Tepat forumos atradu, ka vēl ir ZIS-5 un vēl daži šādi eksemplāri Latvijā atrodami. Vēlētos, vai nebūtu iespējams iegūt šo auto īpašnieku kontaktus, jo vēlētos par šo tēmu uzrakstīt rakstu kādam masu medijam.

Paldies jau iepriekš

Aigars

ja
21.Aug 2013
+ 0
patīk
- 1
zinu ka viens piedalījās retroJūrmala, Mežapuķem vajadzētu būt kontakti

fire
21.Aug 2013
+
patīk
-

Didzis
21.Aug 2013
+
patīk
-
Rakstu jau var uzrakstīt, bet kā "zaļo" enerģiju gan to nevajag popularizēt. Tā ir vēsture un tā to vajag pasniegt. Ir nācies bišku saskarties ar gāzģenerātoriem un varu pateikt, ka nekas tur nestrādā. Nē,nu pabraukt jau var, bet ne uzvalkā un baltā kreklā. Visu laiku jāņemās ar kurināšanu, kautkas jabaksta un jāpielabo. Galvenais, nav iespējams atrisināt filtra problēmu. Vārdu sakot, ar gāzģenerātoru var aizbraukt uz mežu pēc malkas, bet uz operu gan nē.

i_edgars
21.Aug 2013
+
patīk
-
Didzis 21.Aug 2013 16:50
ar gāzģenerātoru var aizbraukt uz mežu pēc malkas

tā gāzģenerotaroa vajadzībām ... ha ha.
+

Jau pēc definīcijas jebkurš dzinējs ar šādu kurināmo būs ievērojami mazjaudīgāks kā ar benzīnu. Jo pirolīzes produkti aizņem vairākas reizes lielāku tilpumu kā benzīna tvaiki uz to pat sadegšanai nepieciešamo gaisa daudzumu.

Aigars 11
22.Aug 2013
+ 0
patīk
- 1
Didzi, protams, skatīšo šo lietu no vēstures puses, jo cik ir lasīts, šis ir bijis vien dikti netīrs pasākums+ar "zaļo" enerģiju galīgi negribētos saistīt. Doma ir cilvēkiem atgādināt( īpaši pats savai paaudzei, kas dzimuši 80.to beigās) ka šādas lietas bija :)

i_edgars
22.Aug 2013
+ 3
patīk
- 0
Šādas lietas bija pat 90-tajos gados! Daži bija atdzīvinājuši to lietu.

zamarano
22.Aug 2013
+ 1
patīk
- 0
Nu ko tur 90 piesaukt pirms 3 mēnešiem skatījos raidijumu, kur ASV daži brauka pa ielām ar gāzesģenerātoriem viens pat kadrs vairumā no ASV zmesriekstu sviesta ražotājiem iepirka caumalas pa dažiem centiem kilogramā un brauc, bet pēc ASV likumdošanas viņš ar pārbūvētu tādu tipa autiņu braukt nevarot, bet kā teica pats īpašnieks intervijā, kad policija viņu apturot un uzzinot ar kādu degvielu pārvietojas pasmejoties sodu neliekot un šis braucot tālāk un ar vienu uzpildi viņam izdodas tikt laikam no 80-100km tālu

Joedas
18.Aug 2021
+
patīk
-
Mēs visi zinām, ka saule dažkārt var sagādāt mums daudz problēmu, īpaši vasarā. Tas neļauj ērti skatīties TV utt. Pasūtot logu tonēšana https://www.[dzēsts].lv/ atvieglos jūsu dzīvi un pārtrauks slēpties no saules.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā