Aizmirsi paroli?


baggy
11.Mar 2015
+
patīk
-
Sēžot pie pusdienu galda aizrunājāmies ar dažādu paaudžu kungiem par mūsdienu benzīnu un eļļām ko liet pie tā. Kā tur īsti ir? Nonācām pie domas ka nez vai mūsdienu zāģu eļļa ir tas ko vajadzētu liet šperriņam. jo. esot problēma ar saļņikiem. respektīvi eļļa agresīva un saēdot saļņikus. Vismaz tāda b;ēda esot novērota traktortehnikas puskačos. Var jau būt ka tas ir arī dēļ degvielas kas mūsdienās vairāk atgādina acetonu. Kā tur īsti ir?

Jancens
11.Mar 2015
+ 1
patīk
- 0
Es sava mopeda leju 95 ar motul ellu un nav bijusas nekadas problemas. Pazistams sajauca ar zagu elu un noklemeja motors. Man problemas nav bijusas ar salnikem ka butu kas saests.
Esu ar lejis 98 ar Motul 800 benzina ellu, Un salniki stav vieta ka stavejusi. Un zgu ella nebutu tas labakais variants, nav uzticibas, bet nu ja vnk grib braukaties un notorins nav zell tad varetu liet vinu. Bet es labak pieturos pie parbauditam lietam.

1000000NT
11.Mar 2015
+ 1
patīk
- 0
man ar pazīstamie JAWAisti motuleni gāž pēc motocikla instrukcijas, un brauc cepuri kuldami.

KrissGabers
11.Mar 2015
+
patīk
-
Kad vēl paši braukājām ar ižu lēju Repsol 2taktu eļļu. Bija 8 lati litrā. Bet atverot motoru, neviena piedeguma.

cyprus1
11.Mar 2015 | Pēdējo reizi labots 12.Mar 2015 10:44; labots 1 reizi
+
patīk
-
Mūsdienu eļļas ir kaitīgas vecai tehnikai kur kloķvārpstu gultņiem ir babīta separatori.Par blīvslēgiem nav gadījies sūdzēties.Tiem pašiem traktora palaidējmotoriem liku jaunu blīvīti adatai un membrānu,blīvi saēd uzreiz,membrāna kādu gadu iztur.Tad jāliek jauna.Nezin kas īsti pie vainas-benzīns,eļļa vai nekvalitatīvs izstrādājums.Zinu ka daudzi zāģu eļļu lej citos motoros,tikai proporcijas jāievēro nevis kā zāģiem 1:50 bet tā kā paredzēts attiecīgajam dzinējam.
Savai Jawai leju Motul,no zāģu eļļām izvairos.Domāju ka jālieto tas kas ir paredzēts,nav agrākie laiki kad lietoja to ko varēja dabūt.

baggy
11.Mar 2015
+
patīk
-
nez pie rokas bij zāģe eļļa uzjaucu. tagad kādi divi litri esmu nobraucis viss ok. iet ka puķe.

1000000NT
11.Mar 2015
+
patīk
-
škaidi ko šķaidīdams, tik atceries rūpnīcas-izgatavotājas ieteikto proporciju ;)

baggy
19.Apr 2015
+
patīk
-
Šīs brīvdienas pavadītas pārvietojoties ar Rīgām. Vakar vakarā braucot no garāžas pretī brauca pēc skata arī pārsalis čalis ar javiņu. Ar čomu sajutāmies kā 80 ajos. šodien 22 rīgai noņemti dufeļi uv vel daži sīkumi lai krāsotu. Uz 1 maiju būs gatavs. Lai varam ņemt dalību pasākumā.

baggy
30.Apr 2015
+
patīk
-
Viss sakrauts piekabē. Rīt startējam. Cik noprotu 10 starts No sievas mātes apļa?

baggy
07.Jan 2017
+
patīk
-
Nu lūk. Palika auksts un pivērsos mopēdam. Pajaucu mopēda rīga 22 motoru. Diezgan liela kapsēta. Virzulis cūkām jo pazudusi gredzena tapiņa. Sajūgs tā sadilis ka šlices uz metāla platēm nodilušas pa visam + viss nejēgā ļurkājas.
Pie daiņa atrasti divi virzuļi. Viens pareiza diametra bet ar tievo 10mm pirkstu un viens pirmā remonta ar 12mm pirkstu.

Jautājums. Vai varu likt bukses vietā adatnieku un virzuli ar 10mm pirkstu. Nezinu tik cik diametrs tajā klanī.
Sajūgs pa lilam jāmeklē jaunas tās plates

baggy
13.Jan 2017
+
patīk
-
Sabūts slavenajā centrāltirgus kioskā. Viss sagādāts.

baggy
10.Feb 2017
+ 0
patīk
- 2
Par detaļām un remontu. Nu ko lai saka lai nebūtu jāgānās? Remkomplekts karbulim pilnīgs sūds. Sajūgs jaunais slīd tāpat kā vecais. Mopēds nav tā lita ko var sataisīt pa ziemu lai vasarā varētu braukt. Iesaku remontēt tikai tās vainas kas izlien uz āru. Pārējo nevajag aiztiit jo labāk neies. Briesmīga teknika.brr.

baggy
08.Mar 2017
+
patīk
-
Sakarā ar to ka retro autiņam vel neesmu izaudzis un norm retro mocim pa īsu tika pieņemts izaicinājums salikt motokaļasku. Tautā suacamo invaļidku. M3D. Pirms ~ 10 gadiem tika uz noliktavu atvilkts viens izjaukts eksemplārs. Motors iemests salonā kurš sarūsējis un nekustīgs. Kuzavs norm stāvoklī nav sapuvis. daļas divas kastes un viena kaudze.
Sāku ar dzinēja remontu.
izrādijās ka motorīts ir ar nosējušu virzuli.
Tika atrastas vajadzīgās detaļas un tas veiksmīgi savākts un palaists.
uzstādiju dzinējam elektronisko aizdedzi no wv/audi. Kā smejas zirgu var nosist.
Liela galavalomka ir ar to stūres vadības mehānismu. tas ar ie norauts un samests kastē. Lēnām krāmēju kaudzē un gan jau arī to sakomplektēšu.
Pagaidām viena no lietām kas trūkst ir motora rāmis. ja nu kādam kas tāds mētājas droši var palīdzēt.
Kā arī durvīm ir nozāģēti stiklu rāmji. pagaidām likšu kopā kāds ir bet moš ar laiku atrodas tādi kādi bijuši oriģinālā izpildījumā.
Mēģināšu arī kādu bildi ielikt no procesa.
Katrā ziņā vienaldzīgo nav.
Atmiņās gremdējas visi. :)

baggy
08.Oct 2018
+
patīk
-
Manā rīcībā ir nonācis 59 gada Johnson 10hp laivas dzinējs. Ir arī oriğinālā bāka un dažas padomju sistēmas liecības

baggy
08.Oct 2018
+ 1
patīk
- 0
[img]https://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIV1M5LlIoXERWQFBEUFM5LlUoXEFWQ1NNWERUUzkuVChcNiU0NTBHLTpDPEglMDI2Ry06TTxIUA[/img]==[img]
 
 

Pēdējie ziņojumi Forumā