Aizmirsi paroli?


booo_kat
31.Oct 20:39
+
patīk
-
Tātad, pagājušo svētdien Iž pabeidza kalpot kā ikdienas transporta līdzeklis un šajā godā, pieaugošā braukšanas apjoma dēļ ārpus pilsētas, nākamsezon arī neatgriezīsies. Šo vietu aizpildīs dusmīgs japāņu aparāts.
Tas galīgi nenozīmē, ka Iž iestumšu garāžas stūrī gaidīt pensiju. Ižam joprojām mērķis ir tieši tāds pats, kā šīs diskusijas sākumā: braukt, priecēt mani, manus tuvos un apkārtējos un vēlreiz braukt. Tāpēc šoziem, paralēli maģistru beigšanai, notiks diezgan nopietns skrūvings ar nosaukumu: Ižam jābrauc tik labi kā nekad.
Sāksim ar pirmo dubli: Kultūrslāņa izpucēšana no izpūtējiem.
Bija aizdoma, ka tur nekas nav darīts jau ļoti sen un godīgi sakot, arī no bērnības neatceros, ka vectēvs tur kaut ko būtu tīrījis (žel ka vairs nav kam pajautāt) un zinot, ka labu laiku braukts ar dīzeli 2T eļļas vietā un pārējo laiku, kā smejos,"nezinu, kaut kas no mucas".
Sacīts darīts, jāķeras klāt. Izvelkot stabules, radās labs jautājums, kā vispār tas pasākums ir rūcis. No gala cauruma, kas normāli ir 20 centu monētas izmērā, palikuši kādi 4mm. Urbumi sānos adatas spices lielumā. Uzskatāms attēls apakšā, ar jau izdedzinātu un izpucētu un vēl netīrītu stabuli.
https://i.imgur.com/KUOPKmW.png
Un ļoti izklaidējošais process
https://i.imgur.com/kKEqIXK.png

Līkumos piedegums 3-4mm vismaz, izpūtējos pašos gan jau tik pat. Skaidrs ka jāizfantazē metodika kā līkumus un izpūtējus izpucēt tīrus (jāizgatavo lokana drāšu birste, ko ielikt urbjmašīnā). Pagaidām pielēju ar dīzeli, lai mirkst, jo viena izpūtēja "piešpricēšana" ar dīzeli attaisnoja sevi un kultūrslānis šķidrs tecēja ārā. Par cik hromi ļoti labi, dedzināšanas metodi izmantot negribu.

zaika
31.Oct 21:31
+ 1
patīk
- 0
Pamēģini ar trosi, paresnu, atplūkā galu apmēram līkuma diametrā un otru galu kāds ir iespied patronā urbim vai aķenei, apgriezienus jutīsi pats, ātri tur nevajag, iepriekš vari atmērcēt ar kautko.
Braukājot pa pilsētu vairāk, man sanāk katra gada sākumā stabules izdedzināt, jo diezgan labi aug ciet, planētai gan mazāk liekas, bet jupim gan

booo_kat
31.Oct 21:45
+
patīk
-
zaika 31.Oct 2020 21:31
Pamēģini ar trosi, paresnu, atplūkā galu apmēram līkuma diametrā un otru galu kāds ir iespied patronā urbim vai aķenei,

Kā reiz šāda ideja arī ienāca prātā. Tagad mirkst līdz nākamajai nogalei dīzelī.

Laacis_ar
01.Nov 10:25
+
patīk
-
Ko jūs jaucat pie benzīna? Jupim 1:40 2T ELF motoself jaucu un no trubām slīpumā pil patīkamas krāsas(medus) eļļa,klusinātāji tīri nedaudz saeļļoti.Jawai 1:50 pēc 25t.k. nebij ko tīrīt.Jādot tik ručķā!

booo_kat
01.Nov 20:12
+
patīk
-
Laacis_ar 1.Nov 2020 10:25
Ko jūs jaucat pie benzīna? Jupim 1:40 2T ELF motoself jaucu un no trubām slīpumā pil patīkamas krāsas(medus) eļļa,klusinātāji tīri nedaudz saeļļoti.Jawai 1:50 pēc 25t.k. nebij ko tīrīt.Jādot tik ručķā!

Es pie motocikla tiku pēc tam, kad vectēvs ar to 30k bija nobraucis ar augstāk minētajām lietām: dīzeli un kaut kādu eļļu (no palikušajām kannām pēc konsistences izskatās pēc kaut kādas transmisijas minerāleļļas). Cik saprotu, kādreiz tur kkas bija pabakstīts bet nekas nopietns tīrīts nebija. Tāpēc nodarbojos ar 30 gadīga kultūrslāņa tīrīšanu.
Pats nobraucis ar viņu esmu ap 6k un jaucu Mannol 2T plus pussintētiku apmēram 1:33-35.

booo_kat
22.Nov 10:23
+
patīk
-
Sveiciens! Kaut kas notiekās, bet kaut kas nenotiekās. korekti.
Saliku riteņos jaunus gultņus, viss griežās, bet tikko savelk kārtīgi asi, tā rats vairs brīvi negriežas. Slikti jau griežās tikko griešānās pāriet no vienkārši griešanās uz ass uz gultņiem. Pakaļējam ratam tas pats. Mana hipotēze ir, ka gultņi nav par kādu milimetra daļu iedzīti vietā un tāpēc nobīdās to centri un sāk ķīlēt. Precīzāk, gultnis līdz galam nepieguļ taj vidus buksei. Vai tā varētu būt?
Gultņi slēgtie, priekšā Koyo, aizmugurē FAG. Negribu ticēt, ka 4 no 2 dažādiem ražotājiem brāķi.
Bremze domāju, ka nevarētu būt, jo tas pats arī bez lokiem.

Video te:
https://imgur.com/9FVIu5a

ursus
22.Nov 10:54
+
patīk
-
Nezinu kā IŽ,bet vai IŽ arī nav jābūt distancerim starp gultņiem? Kā JAWA ? Lai gultņus nevarētu novilkt?

booo_kat
22.Nov 11:09
+
patīk
-
ursus 22.Nov 2020 10:54
Nezinu kā IŽ,bet vai IŽ arī nav jābūt distancerim starp gultņiem? Kā JAWA ? Lai gultņus nevarētu novilkt?

Ir tur distanceris, kuru esmu nosaucis par buksi (attēlā Nr 2). It kā gultnis ir līdz buksei, bet varbūt kāda milimetra daļa pietrūkst. Sprostriņķi var uzlikt bez piepūles, tāpat otras puses uzgrieznis ar blīvslēgu pieskrūvējas bez problēmām.
It kā mēģināju sadzīt stingrāk bet jūtami nekas nemainās. Varbūt ir kāda tautas metode, kā sadzīt visu to pasākumu precīzi kopā, ja vispār tur vaina?

https://i.imgur.com/EcQKwyy.png

koko
22.Nov 11:38
+ 1
patīk
- 0
Mainot gultņus rumbās man līdz šim vienmēr ir izdevies gultņus iedzīt tik dziļi, ka starp viņiem esošais distanceris (bukse) manāmi tiek piespiests starp gultņiem, nevis brīvi kratās starp tiem un problēmu ar ķīlēšanu nav.
No galvas neatceros, bet gādijumā nav tā, ka vienam gultnim ir atdures, bet otram nebija pakāpe un to var iedzīt cik dziļi vajag?

booo_kat
22.Nov 11:53
+
patīk
-
Bremzes puses gultnim vienīgā atdure ir sprostriņķis, otrā pusē atdures nav, jā. It kā distanceris brīvi neļurinās, bet minimāla šķirba varētu būt, tā vismaz ar pirkstu šķiet. Kad griež vienu gultni ar pirkstu, otrs griežās līdzi. Būs jāpapēta, varbūt ir kā saki, ka tomēr kustās distanceris pa vidu.

zaika
23.Nov 20:18
+
patīk
-
Katram ritenim ir vēl tāda kā bukse, varbūt tā ar jaunajiem gultņiem neiet kopā, es gan arī pa riņķi visiem biju mainījis, bet simptomu kā tev nebija nevienam ritenim(?)

Logins
23.Nov 23:31
+
patīk
-
izklausās pēc tā, ka gultņa ārējais apvalks ir iedzīts, vai nu par dziļu, vai nepietiekami dziļi.

booo_kat
29.Nov 10:26
+
patīk
-
Logins 23.Nov 2020 23:31
izklausās pēc tā, ka gultņa ārējais apvalks ir iedzīts, vai nu par dziļu, vai nepietiekami dziļi.

Aizdomas apstiprinājās, gaismā papētīju un pietrūka kāds pusmilimetrs līdz distancerim un japāņu gultnim tas ir daudz. Viens kārtīgs bāziens ar āmuru un priekšritenis vairs neķīlē. Aizmugurējā riteņa mezgls bija šķībi salicies. Respektīvi, pagājušonedēļ dvēseles stāvoklis bijis tāds, ka nekas prātīgs nesanāk. :D
Šonedēļ šo problēmu nokopu stundas laikā.

booo_kat
29.Nov 10:50
+ 2
patīk
- 0
Papildus, pie vienas jaukšanas saliku jaunas bremzes. Aizvedu salīmēt uz Sarkandaugavas bodi un esmu patīkami pārsteigts par servisu. Atdevu 16:00 un nakamajā rītā 9:30 varēju braukt pakaļ. Nācās gan pieslīpēt pēc barabana, jo 5,5mm , kā atradu internetā, ir par daudz. 4,3-4,5 ir tieši laikā.
https://i.imgur.com/XS3lpbV.jpg
Protams, bija jāuztaisa testa brauciens jaunajiem gultņiem un bremzēm. Sametu MVP (minimum viable product) un devos ielās. Pirmo reizi bremzējot gandrīz uz muti norāvu. Nebiju gaidījis tik labu reakciju.
https://i.imgur.com/7dp0Oza.jpg
Pēc tam nekas cits viņam neatlika kā sadalīties reizinātājos, jo sākās lielā darbošanās ap priekšas galu, tas ir dakšu un stūrēšanos.
https://i.imgur.com/H1nxpUf.jpg
Biedra nk iespaidā nolēmu mainīt oriģinālos lodīšu gultņus uz koniskajiem, jo cena komplektam vienāda. Esošie stūres gultņi bija ar sadilušām rievām un izjaucot izskatījās, ka arī trūkst daļa lodīšu, bija tādi patukši ar smēres biezumu, ko var griezt ar nazi.
Koniskie gultņi Fushi iegādāti Ali, kvalitāte izskatās ok, iepakojums kā jau normāliem gultņiem, saliekot viss skaisti, stūre grozās brīvi un bez aizķeršanās, redzēs kā kalpos.
https://i.imgur.com/m9ZwZzH.jpg

Izņemot ārā dakšas štokus, tie ļurinās kā puņķis uz drāts un tek vienā tecēšanā. Izjaucu, skaidrs, ka blīvslēgi jāmaina (šie jau sagādāti), taču abas bukses arī izdilušas. Bija tāda aizdoma, ka dakša nedaudz klab, taču norakstīju iepriekš to uz izdilušo bremzi un gultņiem. Štoki arī jāpulē. Daļa, kur slīd blīvslēgs ir ok, bet augša bēdīga, tāpēc jāpulē, lai blīvslēgus nesaplēš, stumjot virsū.
Kāds ir stāvoklis ar centrāltirgus kiosku, ir kaut kur atjaunojies vai arī jāmeklē rokā darboņa numurs?
Par cik vajag kaudzīti ar vēl sīkumiem, varbūt ir vērts no motakiem uzreiz sūtīt? Kā šiem pašlaik veicās ar piegādēm un kā tur ir ar piegādes izmaksām 2-3kg paciņai?

Difers
29.Nov 11:38
+
patīk
-
No motaki.ru atnāca paka pa mēnesi.
Gultņiem izmērus vari atklāt?

booo_kat
29.Nov 11:44
+
patīk
-
Difers 29.Nov 2020 11:38
Gultņiem izmērus vari atklāt?

Protams.
Kods: 30YM1/48Y1
Izmēri: 30*48*12 mm
Pirku no Fushi official store, jāizvēlas, ka grib 2gab.
https://ej.uz/koniskieGultni
 
 
« 123 »

Pēdējie ziņojumi Forumā