Aizmirsi paroli?


Boris
30.Aug 2013
+ 2
patīk
- 0
Arī man beidzot paveicās kā dzincha un ja:

http://www.retromoto.lv/forum/voshod-3-atbildes-trieciens-dzincham-t9272.htm
http://www.retromoto.lv/forum/vosis-garaza-jeb-delta-dzivokli-turpinajums-t9270.htm#125252

Grāmatiņā norādīts ražošanas datums 17.12.1991, pārdošanas datums 3.01.1992. 6.01.1992 reģistrēts ar numuru Ventspils 11343.Pēc vēstures piedarbināta un novietota uz 21 gadu sausā vietā.

Uz odometra 2.3 km.

https://lh6.googleusercontent.com/-DBS5U0G4myQ/UiAfCriQdyI/AAAAAAAABYI/kHyunjRDKSI/w981-h736-no/IMG_8204.sized.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/-B8sNofRFEE8/UiAfoywz6WI/AAAAAAAABYY/Pik41XjHOrM/w981-h736-no/IMG_8208.sized.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-8I5nE-P5iwo/UiAfxzJ8BVI/AAAAAAAABYg/DMZhVpUlWfc/w981-h736-no/IMG_8209.sized.JPG

zamarano
30.Aug 2013
+
patīk
-
Šādu eksemplāru jau būtu žēl kustināt, lai paliek mūžīgi konservācijas stāvoklī tā it kā tikko no konveijera būtu nobraukts.

nillys
31.Aug 2013
+
patīk
-
Droši vien arī patīkami braucas un darbojas :)

A-76
01.Sep 2013
+
patīk
-
Kādreiz masveida produkts, tagad jau vēsture.
Padomju laikos puikas visu vasaru kolhozā rukāja lai rudenī tiktu pie šitāda braucamā.
Varēsi noņemt skaidu kādā motofestivālā,ja vien motors negļukos no stāvēšanas visādi brīnumi notiek.

Boris
02.Sep 2013
+
patīk
-
A-76 1.Sep 2013 21:51
motors negļukos

Itkā ar motoru viss kārtībā, kā izrādījās 2.3 km uz odometra ir tāpēc, ka rūpnīcā nepareizi salikti zobrati.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā