Aizmirsi paroli?

Uldisccc
06.Sep 13:12
+
patīk
-
Šodien pabraucu pāris līkumus gan pa laukiem, gan pa ceļu. Godīgi sakot, mežonīga jauda. Man nav pieredzes ar citiem verķiem bijusi, bet šim visu laiku jākontrolē gāzes ručka. Arī ar ceturto braucot visu laiku ir jaudas rezerve, un jaudas atbilde uz nejaušu gāzes roktura pagriešanu ir momentāna. Šobrīd vēl nesaprotu pielietojumu šim verķim. Skaņu gan dzird pāris km attālumā :).
Man radās divi jautājumi:
1. Izmantoju zaļo divtaktu Husqvarnas eļļu, kādu attiecību lietot? 1:20 vai 1:40?
2. Aizdedzes sveces oriģināli iesaka PAL17 vai Champion L3G. Abas ir laikam retro. Kādas būtu piemērotākās šādam verķim? (atslēga 20,8mm, 14mm vītne, 12,7mm gara vītne)

Laacis_ar
14.Sep 20:41
+
patīk
-
NGK 5810, DENSO W27FSU,CHAMPION L77JC4/T10 ...1:35-40

ursus
16.Sep 16:47
+
patīk
-
1:50 ir vairāk pietiekoši. Es pirktu APEmotors(sveces),jo piedāvā retrotechnikai(bez R svecē). DENSO. Cena limonāde.

P.S. un Motul(APE oficiālais izplatītājs) 4 litru kanniņā,nav slikta izvēle(es ņemtu pussintētiku).

Uldisccc
20.Sep 11:51
+
patīk
-
Paldies visiem, kas palīdzēja ar padomu ČZ atjaunošanā. Nebiju domājis, ka šim mocītim ir tāda jauda. Pēc ģimenes kopīgas apspriešanās ir pieņemts lēmums šo jauko ČZ 250 pārdot, jo paši neredzam tam pielietojumu. Nolikt garāžā, lai putekļi krātos nav vēlmes, jo pēc ilgākas stāvēšanas atkal būtu jāmaina blīvslēgi utt...
Ja kādam ir vēlme - cena 3600 EUR.

« 123 »

Pēdējie ziņojumi Forumā