Aizmirsi paroli?

Aldic
27.Oct 16:25
+ 2
patīk
- 0
Man kaut kā atmiņā, ka oriģinālais MT-9 motors bija vēl ar 6V ģeneratoru. 12V ģenerators parādījās tikai sākot ar Mt-10 motoru. Savulaik jaunībā braucu ar MT-10. Ar ģeneratoru nebija nekādu problēmu. Tā konstrukcija ir tāda pati kā automašīnām. Trisfāzu maiņstrāvas ģenerators. Praktiski tādus pašus lieto visās šodienas automašīnās. Rotora pārtīšana ar resnāku vadu neko nedos. Slodze un jauda ir atkarīga no statora tinumiem. Ierosmes spriegumu regulators regulē atkarībā no sprieguma sistēmā. Jo ceļas spriegums sistēmā, jo regulators samazina spriegumu ierosmē. Neatceros pie cik apgriezieniem sāka lādēt. Ka Dņepras motors būtu jutis ģeneratora slodzi? Nezinu, bet man tās liekas galīgas muļķības. Varbūt uz kāda motora slodzes pārbaudes stenda to var just.

ursus
27.Oct 17:41
+ 1
patīk
- 0
WAPE nav apsteidzes . -citā- jawas forumā,liels vīrs muļķi dzina ar stroboskopu,lielījās vareni.

JA,pareizi atceros,TAD pie apgriezieniem aizdedze paliek vēlāka,ne agrāka.

P.S. MAN ir DDR(Davai Davai Rabotai) ražots auto diagnostikas komplekts(tai skaitā stroboskops),gan jau kādreiz pamuļķošos es arī.

Difers
27.Oct 22:39
+ 1
patīk
- 0
Normāli būtu ja paliktu agrāka. Bet šim paliek vēlāka.

Aldic
28.Oct 18:54
+ 1
patīk
- 0
Daži mani secinājumi par šo projektu.
1. Par ģeneratoru. No komentāra nav zināms vai 6V ģenerators vai 12V ģenerators. Ja 6V, tad jā Vapes jauda ir gandrīz 3 reizes lielāka kā 6V ģen. 65W. Arī lādēs labāk kā 6V līdzstrāvnieks. 12V ir 12V. Esmu saskāries, ka sāk palikt problemātiski iegādāties 6V spuldzītes. Ja nomainīts 12V ģenerators, tad neredzu lielu jēgu izdot naudu par vapi. 12V ģenerators ir pietiekoši jaudīgs, un esot pilnīgā kartībā arī visu uzlādēs, arī pie maziem apgriezieniem.
2. Aizdedze. Kā zināms Vape neregulē apsteidzes lenķi. Divtaktu motoriem tas varbūt nav tik svarīgi. kaut gan , ja būtu kaut kādu kripatiņu degvielas ekonomiju un jaudas pieaugumu varbūt dotu. Četrtaktu motoriem vienmēr ir bijusi apsteidzes regulēšana, vecākos variantos ar roku mehāniski pavelkot trosīti, kura tad pagrieza kontaktu plāksnīti. Vēlāk bija centrbēdzes regulators, autiņiem papildus vēl vakuma regulators. Ar vapi, to uzliekot kaut kādā punktā un bez iespējas regulēt aizdedzes apsteidzi diez vai motors strādās pilnvērtīgi, kā tam būtu jāstrādā.

ursus
30.Oct 20:30
+
patīk
-
Paspēlējos. DDR izstrādājums nereaģēja uz WAPE dzirksteli. Ņēmu palīgā PRC izstrādājumu.

Likta pēc instrukcijas(vecās). Aizdedze ap 3mm. Leņķis NEMAINĀS.

WAPE pirkta vismaz 9 gadi atpakaļ. Sākotnēji bija 6V, tad apdeitota uz 12V.

Saprotu ,ka ne pa tēmu,bet varbūt kādam intersēja.

armands1976
02.Nov 22:15
+
patīk
-
Esmu pabeidzis izteikšu secinājumus:
lec ar kurbuli labi tik kurbulis jagriež no augšas , jo vajag ap griezienus Vape aizdedzei
Par lādēšanu pie kādiem apgriezieniem sāk lādēt 14,2 v uzrakstīšu vēlāk jo šobrīd nav ar ko apgirezienus nomērīt uz doto brīdi tukšgaitā lādē 8,5v,
Bija forumā izteikumi ka ar oriģinālo ģeneratoru nesot nekādas slodzes ( muļķības ) motors ir dzīvīgāks.
Un par apsteidzi runājot - ka oriģinālo aizdedzi uzstāda tad viņu uzstāda uz metkas BMT un tad pie apgirezieniem notiek apstiedze , bet var uzreiz uzlikt agrāku un nekādu prblēmu.

armands1976
02.Nov 22:20
+
patīk
-
Gintsb 24.Oct 2020 20:36
Magnētu pārvirpoju

ursus
03.Nov 18:26
+
patīk
-
Sākšu ar uzbraucienu. Te NAV jābūt elektro guru. Bet man patīk tavs UZBRAUCIENS jawaklubs.lv,ka tur ņijuija neviens neko nezin,un ka tur tusē TIKAI duraki...,jo uz tavu stulbo jautājumu pat es neatbildēju.

Vai zini ar ko atšķiras līdzstrāva no maiņstrāvas ? Kas enerģētikā veica apvērsumu enerģijas(elektrības) novadīšanai LIELOS attālumos.

Pareizi,maiņstrāva ! Kāpēc? Rupji sakot uzradās transformatori,un to paveidi.

Kāds sakars ar indukcijas spoli,nu nedaudz padomā...nedaudz ! jo zemāku spriegumu transformē AUGSTĀKĀ spriegumā ! TE IR autotransformatora primitīvs princips ! Ko izmanto auto/moto un utt.

Tu prasi vai indukcjas spolei drīkst slēgt klāt līdzspriegumu... jautājums vnk STULBS,vnk atbilde DRĪKST,kāpec ne,ja nav zināms ko gribi panākt.

Ko tu panāksi spolei pieslēdzot līdzspriegumu ??? ELEKTRISKO MAGNĒTU un NEKO vairāk.

Es tā ļoti prasti paskaidroju... nu lai mājsaimnieces(varbūt) saprot,un tie kas nav gājuši skolā.

enigma
03.Nov 19:46
+
patīk
-
No raksta nav saprotams,kā indukcijas spole no zema sprieguma līdzstrāvas rada augstspriegumu ( transformatori tiek pielietoti maiņstrāvai),jo šajā rakstā nekas vairāk par ELEKTRISKO MAGNĒTU nav solīts...! Bet tomēr ir augstspriegums...! (kas iegūts no p--------s līdzstrāvas).Ceru,ka tagad varētu būt saprotamāk,pat tam,kas gājis skolā un nav mājsaimniece.

armands1976
08.Nov 19:00
+
patīk
-
ursus 3.Nov 2020 18:26

Nu pirmkārt ( Bet man patīk tavs UZBRAUCIENS jawaklubs.lv,ka tur ņijuija neviens neko nezin,un ka tur tusē TIKAI duraki...,jo uz tavu stulbo jautājumu pat es neatbildēju ) Tā tu teici nevis Es. Ne visi ir tik gudri kā tu :)) Ja izlasītu galveno jautājumu saprastu kādēļ man to vajag. Un paskaidrošana tu esi specs :) un Vārdus kā STULBS un citus paturi pie sevis

« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā