Aizmirsi paroli?

Indriksons
02.Feb 2020
+
patīk
-
bikernieki 2.Feb 2020 16:15

Divcilindru komplekts 120 EUR + sūtīšana.
Bet nu uz pusi lētāk vienalga. Pēc bildēm spriežot Ķīnas kastītes.

Brossi
20.Oct 23:49
+
patīk
-
Sveiki. Ko jus sakat par šo uz iž planeta 2
Mocis paredzets izklaidei laukos.
Vel doma likt deltas aizdedzi. Tik meklēju kurš varētu uzvirpot pāreju.
https://www.motovelo.lv/veikals/params/category/151590/item/967349/

Aldic
21.Oct 08:46
+ 1
patīk
- 0
Brossi 20.Oct 2020 23:49

Dārgi. Šis konkrētais modelis iž planeta, Motaki. ru maksā ap 40 eiro pārvēršot krievu rubļus. Un tajā komplektā jau iekļauta indukcijas spole, kura nav Tavā variantā. Protams vēl nāk sūtīšanas izmaksas ap 20 eiro. Es ar tādu braycu jau kādus 4 gadus. Vājā vieta ir optiskais devējs. Netur vibrāciju. Ja sūti, tad uzreiz pasūti rezervē vēl kādus optisko devēju, tie tur ir dabījami atsevišķi un maksā ap 3-4 eiro.
https://motaki.ru/motozip/izh/?page=13
Varbūt ir saites kur tās aizdedzes var dabūt par citā cenām, bet ši ir droša vieta. Esmu diezgan daudz sūtījis un nekad nav bijušas problēmas. Pasūtijums gan ceļo diezgan ilgi parasti ap 3 nedēļām.
Deltas aizdedzei vājais punkts varētu būt komutators. Parasti tie ir veci no padomju laikiem, un bieži nojūk. Šogad braucu kopā ar mopēdistiem no Rīgas uz Daugavpili un atpakaļ.. Kādiem 4 mopēdiem atteica aizdedzes. Vai nu komutators, vai Aizdedzes spoles, vai devēja spole.

booo_kat
21.Oct 10:51
+
patīk
-
Es arī pašlaik meklēju bezkontakta aizdedzi. Cena ir laba Sovek lapā, bet pa e-pastu šamie komunicēt negrib, mēģināju uztaisīt pasūtījumu, jo LV adresi var ielikt, pēc kādām pāris nedēļām, uzsitu e-pastu par statusu, klusums. Iespējams ka nekomunicē, jo no Latvijas, iespējams jo rakstīju krieviski (mēģināju arī angliski), iespējams ka nemaz bode vairs neeksistē. Zvanīties negribu, krievu valodu tik labi nezinu, lai runātos pa telefonu, angliski gan jau šie ne visai labi runā, ja vispār runā.
Motakiem vismaz Jupitera variants nav uz vietas, prasīju, kad būs, nezina. Pie vietējiem vai eBay spekulantiem par dubultu cenu roka neceļās pirkt (spole tāpat jāmeklē).
Iedvesmu sasmēlos Jawa forumā, elektroniku bišku universitātē esmu mācījies un elektrība man nav gluži tumša lieta, kas gaiši spīd, tāpēc pašlaik esmu nobriedis ziemas tumšajos vakaros mēģināt būvēt pats no VAG grupas detaļām, tas ir, 7 kāju komutators (viens no OE numuriem: 191 905 351C), spole no VAG 2.6/2.8 V6 benzīniekiem, Modulators ar devēju no Golf u.tml. autiņiem, kam nāca tas pats 7 kāju komutators. Kas tur galā sanāks, redzēs. Tā kā nākamgad vairs Iž nav paredzēts kā ikdienas pakaļas pārvietotājs, vienmēr var uzlikt atpakaļ kontaktus un vadāt, ja eksperimenti neizdodas, līdzi kondensatoru, kontaktus un indukcijas spoli un regulāri regulēt aizdedzi.
Palabojiet mani, ja kļūdos, bet Planeta gadījumā vienīgais kas šajā mainās ir divdzirksteļu spoles aizstāšana ar viendzirksteļu un taurenim 1 ķepa 2 vietā. Vismaz tā sanāk, pētot Sovek instrukcijas.

Brossi
21.Oct 11:28
+
patīk
-
Motaki.ru uz vietas nav neviens no tiem komplektiem. Rādās nav noliktavā, tādu preci ir vērts sūtīt?
Un vēl. Ir tā saucamais magneto. Sit normalu dzirksteli vēl. Kāds kurzemes pusē varetu palidzet ar pārejas uzbūvi. Vai pateikt pec kā meklet internetā to magneto

booo_kat
21.Oct 11:47
+
patīk
-
Brossi 21.Oct 2020 11:28
Motaki.ru uz vietas nav neviens no tiem komplektiem. Rādās nav noliktavā, tādu preci ir vērts sūtīt?

booo_kat 21.Oct 2020 10:51
Motakiem vismaz Jupitera variants nav uz vietas, prasīju, kad būs, nezina.

andris
23.Oct 09:06
+
patīk
-
booo_kat 21.Oct 2020 10:51

Ar tādu jau braucu kādus 5 vai 6 gadus, bez problēmām...

bbarda
24.Oct 01:37
+
patīk
-
Aldic 21.Oct 2020 08:46
Deltas aizdedzei vājais punkts varētu būt komutators. Parasti tie ir veci no padomju laikiem, un bieži nojūk.
Komutātori ļoti reti kad nojūk,viss biežāk mazā spolīte nojūk vai arī aizdedzei lodējums atlaiž vaļā un ar aci nav īpaši saskatāms defekts.mazo spolīti pirms izmantošanas vēlams uztītos diegus pa jaunam pārtīt un ar epo vai ko labāku salakot jo tam spolītēm no vibrācijas tinuma gali atlūst no vada lodējuma.jaunībā deltas aizdedzi biju pārtaisījis priekš čž 350 un 4 planētai.planēta gan pirmajā testā gandrīz kāju iedzina dirsā.

Pēdējie ziņojumi Forumā