Aizmirsi paroli?

marreks.e
16.Sep 21:11
+
patīk
-
Sveiki,

Gadījās, ka savā īpašumā ieguvu gaužām sagurušu IŽ-56.Iemainīju pret donora žiguli, kam vairs nebija ko noskrūvēt. Nebija šāds brīnums vēl bijis, tādēļ piekritu uz maiņu. Kaimiņš atvēlēja jawas karburatoru ar kuru mocīti pielaidu, taču no ģeneratora nenāk nekāda dzīvība. Iepriekšējais īpašnieks nomontējis priekšējo lampu ar visiem slēdžiem un lampiņām.

Uzrakstīšu, kas izdarīts un varbūt kāds ieteiks ko esmu palaidis garām:
1. Ar multimetru notestēju enkuru un pašu ģeneratoru, abi sita uz masu un pretestības bija ārpus normas, tādēļ iegādājos jaunus, ko arī notestēju ar multimetru ( pēc youtube pamācībām)
2. Pēc tas pašas youtube notestēju ari pp-1 releju, strādā. Mēģināju arī testēt ģeneratoru atslēdzot releju, bez panākumiem.
3. Pārvilku visus vadus no nulles pēc shēmas, ko pievienoju.

http://www.bildites.lv/images/zj5uq743/152601/thumbnail.jpg

Vai esmu kaut ko palaidis garām? Cik lasīju šeit forumus, tad nepieciešama ģeneratora lādēšanas lampiņa, kas strādā kā pretestība. Šim mērķim bija palikusi 6v tuvā (laikam?) luktura lampiņa, ko izmantoju. Varbūt tā mērķim neder?

Varbūt jaunais ģenerators un/vai enkurs tomēr nestrādā pat ar visu multimetra parbaudīt?

Ja Tev ir kādas idejas, padalies.

Paldies.

marreks.e
16.Sep 21:21
+
patīk
-
Oglītes, protams, arī jaunas.

cyprus1
17.Sep 20:56
+
patīk
-
Tāda lampiņa ko liek gabarītam lukturī neder.

cyprus1
17.Sep 20:58
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1631901504-s-l1600.jpg

cyprus1
17.Sep 20:59
+
patīk
-
Vajag šādu.

marreks.e
17.Sep 22:28
+
patīk
-
cyprus1 17.Sep 2021 20:58

Sveiks. Vai vari izstāstīt, kas uz tās lampiņas rakstīts? 0.25?

Spark
18.Sep 07:38
+
patīk
-
Jaunas, nepiedilušas oglītes var pareizi nekontaktēt ar rotora lamelēm. Testam sākumā var pamēģināt izmantot vecās, kas jau piedilušas.

cyprus1
18.Sep 22:07
+
patīk
-
marreks.e 17.Sep 2021 22:28
kas uz tās lampiņas rakstīts?

Foto no interneta,neesmu pats bildējis.

cyprus1
18.Sep 22:20
+ 0
patīk
- 1
Vēl viena lieta-vai nav mainīta pati aizdedzes atslēga(kontaktu plate) kas ir lukturī?Atšķirās savienojumi kontaktiem vizuāli identiskām platēm ,saskāros ar tādu problēmu Vjatkai.ātrumā nepateikšu precīzi kur bija atšķirība.Rīt varbūt tikšu uz garāžu,paskatīšos un padošu ziņu.

[ri4a]
18.Sep 23:37
+
patīk
-
Vjatkam tas aizdedzes slēdzenes ir savas jo tam nav divu kontrol spuldžu bet viena un otra ir drošinātājs.

marreks.e
19.Sep 08:51
+
patīk
-
cyprus1 18.Sep 2021 22:20

Tās kontaktu plates man nemaz nav kā jau rakstiju pirmajā ziņā, ieprieksejais īpašnieks bija izravējis. Savienoju kontrollampiņu kā būtu bijis kontaktu platē.

cyprus1
19.Sep 19:50
+
patīk
-
[ri4a] 18.Sep 2021 23:37
Vjatkam tas aizdedzes slēdzenes ir savas

Taisnība,bet liekot citas bija pāris savienojumi jāpārliek savādāk lai viss darbotos.

cyprus1
19.Sep 19:59
+
patīk
-
marreks.e 19.Sep 2021 08:51
Tās kontaktu plates man nemaz nav

Skaidrs,pamēģini šeit https://www.motoizh.ru/forum/ pameklēt ,kkad biju atradis kā pārbaudīt lādēšanas releju darbību.Varbūt tas būs pie vainas.

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā