Aizmirsi paroli?


Rolands5
01.Aug 2016
+
patīk
-
http://www.RetroMoto.lv/images/uploads/1470075281-93.jpg

Iz 49 nācās virpot starpliku (tā kas ar iegriezumu) kur balstīties statora stiprināšanas plāksnei
jo netika nodrošinata pietiekoša atbalstvirsma.

Krišjānis
02.Aug 2016
+
patīk
-
iespējams, tad katru motoru jāskatās individuāli.. vienīgais ko es esmu izmainījis ižiem , ko aprīkojis ar vapi ir tas, ka tiek izrauta tapiņa (šķiet 2mm diametrā), kas nosaka vecā tipa ģeneratora pozīciju. analizējot visu šo - jums liekot tās starplikas un flančus neizmainās attālums starp rotoru un statoru?

mazais
08.Aug 2016
+
patīk
-
Sveiki, vai krosa sporta iž arī viņa der?

Ilmis
11.May 21:56
+
patīk
-
Sveiki biedri.
Kāds ir mēģinājis likt vai varēs pakomentēt šis piedāvātās CDI aizdedzes kuras droši vien taisītas ar Ķīnas komponentēm? Varētu būt kaut kas līdzīgs Vape aizdedzei, vai tomēr kvalitātes ziņā šis nestāv pat tuvu?
http://bsz-dlia-moto.ru/1/4141791/

Logins
11.May 22:22
+
patīk
-
Ar tādu brauc 100% Jawa un ožu mūsu kompānijā.
Kautkur 5moči. Neko sliktu pateikt nevar, tiesa ir sanākuši daži kāši, bet tas aiz neuzmanības un steigas. Ja aķi sanāk pielikt otrādāk, tad var nokurties sprieguma regulators. Ja uzliec relejus un netīšām kautko sajauc ar vadiem tad var nākties nomainīt vadus uz ģeneratoru.

Vienreiz bija problēma ar aizdedzes tinumu kautkur bija nekontakts, bet augšējās tinuma dzīslas attīrīju no lakas un pielodēju tieši pie spoles. Itkā būtu jānomaina vai jāpārtin, bet pretestība tuvu pie oriģinālā, tā ka vissam vajadzētu būt kārtībā.
 
 
« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā