Aizmirsi paroli?


zaika
27.Oct 2009
+
patīk
-
ja, būtu daudz vērtīgāk, ja ieliktu taisnas saites uz tēmām kur tas ir apskatīts un atrisināts, nevis pliki reklamēt citu forumu, nevis izkopt mūsu pašu www.retromoto.lv :oops:

ja
27.Oct 2009
+
patīk
-
zaika, ja man vajadzētu, atrastu! Ļoti daudz derīgas ižinfas ar perfekti strādājošu meklētāju.Pats bieži lietoju.
Krišjānis ir loģisks, atradīs!
A citu forumu nereklamēju, abi man vienādi!
Daudzus gadus esmu moderators šai krievijas forumā, kluba vecbiedrs ar daudziem draugiem. Divi no tiem atbrauca uz Riga-retro, uz kurieni mūsējiem gan bija par tālu.....

Krišjānis
27.Oct 2009
+
patīk
-
Paldies , Ja!
Tiešām atradu vajadzīgo infromāciju, nebija tik grūti, vienīgais šķērslis, ja to tā var nosaukt bija valoda. Bet ir taču arī vārdnīcas un loģika.

zaika
28.Oct 2009
+
patīk
-
ja, infas tur ir vairak nekā vajag, tas tiešām, gribētos tomēr lai ir otrādi, ka tieši pie mums var atrast to ko meklē, nevis citur... reizēm par gribas kko no turienes iztulkot un ielikt te, bet nevaru saņemties :)

ja
28.Oct 2009
+
patīk
-
par nožēlu pionēru uzplūdu rezultātā aizvien mazāk nopietnu cilvēku še ielūkojas, katru dienu nākas tēmas novirzīt uz pionēriju, tieši tādēļ nav jaunas tehniskās informācijas. Bet specializētie IŽ,Opozit,Jawa forumi vienmēr būs pilnīgāki tieši savā jomā.

Atlants90
27.Oct 2020
+
patīk
-
Sveiki ! Problēma sekojosa, nopirku planētu 4. , nopirktu neizbraucot. Sataisiju visu lai varētu gāst, bet te tev nu bij. Liekto pirmajā, uzsākot braukt , lec ārā no ātruma.

Atlants90
27.Oct 2020
+ 1
patīk
- 0
Varbūt kāds kam rokā piešauta un ir detaļas, var ar mani sazināties? divi deviņi 5 astoņi 5 viens 8 pieci

Zirnis
27.Oct 2020
+
patīk
-
Minskai bija tā pati problēma, otrais ātrums leca ārā. Pārjaucu kārbu, saliku no divām vienu (daži zobrati bija ievērojami diluši), netiku gudrs, kāpēc tā. Saliku, liekot kopā atklāju ka vajadzēja tikai pievilkt ātrumslēga asīti vietā. Viņa izrādās divus milimetrus staigāja uz iekšu/āru, tur arī bija visa vaina. Tai plāksnei kuru ātrumslēgs groza ir katram ātrumam savādāks izcilnis, otrajam bija nedaudz īsāks, attiecīgi otrajā varēja ielikt kamēr kāju turi uz slēga (piespied vietā), atlaižot izlec ārā. Pārējie ātrumi strādāja, bet ja brīvkustība gana liela tur būtu gan jau ka nekas nestrādātu.

bbarda
27.Oct 2020
+
patīk
-
Zirnis 27.Oct 2020 23:09
Minskai bija tā pati problēma, otrais
Ižum pa visam savādāka slegšanas sistēma,iekšā ir puszobrats kurš slēdz to varbūt nav pareizajā sazobē salikuši, to perfekti precīzi zinās pateikt Krišjānis,

koko
28.Oct 2020
+
patīk
-
Pēc manas pieredzes, ja nebūtu pareizi sazobē salikts pārslēdzējs, tad slēdzot ātrumus, nevarētu ieslēgt robā, jeb izslēgtu cauri ātrumam un atrastu neitrālos starp ātrumiem kur tam nebūtu jābūt.

Zirņa minētā versija attiektos uz Jupiteriem ar pusautomātu, tur var viegli iegūt šo lufti un brīnumus kārbā, planētai tā nav.

Drīzākais, ka nodiluši zobratiem sānos esošie zobi, kuri, pārslēdzot ātrumus, saslēdzas ar citiem zobratiem uz tās pašas ass, un uzdodot jaudu, zobrati izlec no sazobes.

Laacis_ar
28.Oct 2020
+
patīk
-
Pirmais robs? Drīzāk sazobes par maz,paplāksne zem gultņa varbūt nav, slēdzošā asīte varbūt staigā uz sāniem,vai arī pietuvināta pretējai malai,,nupatās 4trus pl dzinējus atjaunoju,viss visiem slēdzās! kārba vienkārša kā āmurs!

Brossi
01.Nov 2020
+
patīk
-
Sveiki. Varat padalīties ar linkiem uz planētas karbām. Laukos ir daudz dažādas kārbas izjauktas, gribu sašķirot kurš ir kuram motoram.

Brossi
29.Nov 2020
+
patīk
-
Ar kirilicu baigi uz tu neesmu.
Var atslegas vārdus iemest pēc kā meklēt?
Un kārbas atskiras planeta 2; planeta 4 un planeta 5?
Ja zobrati ir drusku ar rūsu. Tādus var satīrīt un likt motorā, vai metami ir?
Un pie viena. Ir planeta 4. Viss iet. Bet nav 2. Ātrums. Ir kādas aizdomas kas pie vainas? Parejie ātrumi ir.

Difers
29.Nov 2020
+
patīk
-
Dažādas attiecības. bija gadijums kad ielika piektajā planētā otro ārumu no trešās planētas. Bija sajūta ka pa vidu viens trūkst. Tieši problēma bija ar otro. Pārējos neesmu pētijis. Tas ka aprūsējuši, jau nav nekas.

Brossi
29.Nov 2020
+
patīk
-
Spainī izjaukts stāv 5 planetas un 2 planetas motors. Veseli ir 4 planetas, bez 2 ātruma un 2 gab 2 planetas. No visiem gribu salikt divus ejošus motorus.
 
 
« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā