Aizmirsi paroli?


kaspars turks
26.May 00:13
+
patīk
-
ko kungi varētu ieteikt motorollerim muravej motoram karbi?esmu licis izdilušo orig,tagad virsū javas 638 bet liekas ka pa lielu.varbūt ir idejas kādu no tiem saucamajiem pkf?varbūt citu bet kāda diametra.

ursus
27.May 09:23
+
patīk
-
Kāpēc domā ka 638 ir par lielu ? nezkāpēc visi domā ka karburators ir 350 kubiem,bet ja padomā ? Cik sanāk ? Pareizi 175. Tātad var būt(it kā ) par mazu.
P.S 2x175=350

ir pwk karburators jauns,nevajadzīgs.

Andris_Z
29.May 16:44
+
patīk
-
Jawas 638 karburātors veiksmīgi tika lietots uz 50 kubcm kartinga motoriem.
Nu protams, ka dīzītes jāpiemeklē. Bet viņš ir super. 2T motoriem.
Tam muravejam tomēr vajag to pārejas dīzīti mazāku ielikt. Jawas 638 karburātoram ir Voshod versija. Vajag paskatīties kādas dīzītes tur stāv ieskrūvētas iekšā.

Tie ķīnas PWK pakaļdarinājumi, lētie, lai paliek uz katra, savas sirdzapziņas. Piemontējiet un pamēģiniet. Tāpat. kas būs jāregulē.
Ir arī vēl citi ķīnas pakaļdarinājumi. Ja domāts 4T motoriem, tad tādu versiju labāk nepirkt.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā