Aizmirsi paroli?


kashinjshh
18.Dec 2006 | Pēdējo reizi labots 21.Feb 2007 01:41; labots 2 reizes
+
patīk
-
shitais ir viens no manejiem rucekliem.......
ta nedaudz vilets.... :D

http://foto.inbox.lv/kashinjshh/monstri/mopis.jpg

Dzhanis
18.Dec 2006
+
patīk
-
kashinjshh :
shitais ir viens no manejiem rucekliem.......
ta nedaudz vilets.... :D

http://foto.inbox.lv/kashinjshh/rucekli/2006111321052155293.jpg


shito jau kaadus paris gadus(varbuut pusotru) atpakalj chekoju(nu ne tieshi sho)...18 000 apgriezieni.tiiri iespaidiigi :o

tnt
18.Dec 2006
+
patīk
-
o to es saprotu. vārsts vinjam ira??

Dzhanis
18.Dec 2006
+
patīk
-
tnt tu domaa vaarsts uz iepluudi?

Kristaps
18.Dec 2006
+
patīk
-
Iespaidīgs mokiks.
Cik saprotu, tad tu piedalies kaut kādas šosejas sacensībās? Kādā klasē tad skaitās šitie mopēdi?


Tā jau viss forši, tikai žēl ka zaudējis savus funkcijas,
vairs ne aizbraukt pazvejot, ne uz diennakts veikalu aizbraukt
:lol: :lol: :lol:

kashinjshh
19.Dec 2006
+
patīk
-
ir arī vārts tas tā ta ka pa maz sak palikt tad tas ari veras valja... :D

skaitas jau lidz 50cm3 bet ir ari konkuret spejis ari lielaka... :pirmais:
gan jau ka funkcijas vel pat nakushas klat :dumb: vismaz zin viss rajons ka ir pielaists mokiks.. :twisted:

elf
19.Dec 2006
+
patīk
-
18 000 apg/min :?: :?: :?:

Dzhanis
19.Dec 2006
+
patīk
-
http://foto.inbox.lv/kashinjshh/monstri/dsc03642.jpg laikam jau sanaak, ka ir 18 000.. ja nemaanaas :lol:

elf
19.Dec 2006
+
patīk
-
Nu motoru forsētāji varat smelties idejas,interesantas bildes un tehniskie risinājumi.

18 000 apg/min lai nu paliek uz īpašnieka sirdsapziņas, blakus jau nēsam stāvējuši.

Skolnieks
19.Dec 2006
+
patīk
-
Iespaidīgas bildes- tie motori, detaļas un paši braucamie ir Sarkanajā zvaigznē ražotie sacīkšnieki. Starpcitu kur dabūji tādas fotogrāfijas :shock:

Armands
19.Dec 2006
+
patīk
-
Kashinj: chuguna katli tik daudz negriezhaas :no: 8)

kashinjshh
20.Dec 2006
+
patīk
-
kas teica ka negriezas... nav jau neviens teicis ka pie 18.000 ir maksimala jauda! ta noteikti ir atrak... un uzgriest noteikti var ari vel vairak... tadas iepludes nemaz mocos nepielieto,vienkarshi ir patrapijies veiksmigs risinajums.... :mrgreen:

mocim ar 2 iepludem kapec gan nevaretu griesties ko a?

vienkarshi ljoti liels laiks paiet ta reguleshana apmeram 3gadi...protams jau ne katru dienu...

elf
20.Dec 2006
+
patīk
-
Nu pastāsti ko tad regulē 3 gadus :? Vai motors ir redzējis tahometru un ko viņš rādīja :?:

Armands
20.Dec 2006
+
patīk
-
jaa jaa...
ta truba ir pa garu lai grieztos 18 tukst. :P
man ir ienaacies elektro tahometrs, aizbraukshu pie Tevis un nomeerisisim cik ta vish iisti griezhaas :) :top:

kashinjshh
20.Dec 2006
+
patīk
-
:D stiep tik shurp to tahometru... saliksim visu ta lai to :pc: vateru paradit vizuali...


kura truba ta tev pa garu? :oldmen:

Armands
20.Dec 2006 | Pēdējo reizi labots 20.Dec 2006 12:33; labots 1 reizi
+
patīk
-
taa kas uz deltas staav :D
Tu neredzeeji kaadai jabuut trubai, ka piem. uz R15S ;)

kashinjshh
20.Dec 2006 | Pēdējo reizi labots 20.Dec 2006 12:34; labots 1 reizi
+
patīk
-
:D nu redzeju bet mow wita ir ari tada pati haljava ka to ko mes redzejam, kura vienmer uzradija pa pus zirgu vairak :o .... ka tu zini... :koks:

vot samainisim tad aizbrauksim pavasari notestesim ko tas jaudas stends radis kada ir atshkiriba... :pointhaha: ir vainu 15 vai 19s nez kur ta tauta to 17 ravusi... paradi t bukletu vai :no:

Armands
20.Dec 2006
+
patīk
-
kashinjshh :
:D nu redzeju bet mow wita ir ari tada pati haljava ka to ko mes redzejam.... ka tu zini... :koks:

vot samainisim tad aizbrauksim pavasari notestesim ko tas jaudas stends radis kada ir atshkiriba... :pointhaha:


Yes OK... :top: :P
Reku ir R17s:
http://www.motodom.net/php/index.php?module=My_eGallery&do=showpic...erby=hitsA

kashinjshh
20.Dec 2006
+
patīk
-
sviests tas ir.... :dumb:

http://foto.inbox.lv/kashinjshh/rucekli/scan0021.jpg

ja mums radusies tads jautajums, lielisks iemesls aizbraukt to noskaidrot :hat:

motman877
21.Dec 2006
+
patīk
-
Cik tew tā ''delta'' izmaksāja(forsēšana)?
 
 
« 123 »

Pēdējie ziņojumi Forumā