kashinjshh :
shitais ir viens no manejiem rucekliem.......
ta nedaudz vilets....![]()
http://foto.inbox.lv/kashinjshh/rucekli/2006111321052155293.jpg
:top:
stiep tik shurp to tahometru... saliksim visu ta lai to :pc: vateru paradit vizuali...
nu redzeju bet mow wita ir ari tada pati haljava ka to ko mes redzejam, kura vienmer uzradija pa pus zirgu vairak :o .... ka tu zini... :koks:
kashinjshh :nu redzeju bet mow wita ir ari tada pati haljava ka to ko mes redzejam.... ka tu zini... :koks:
vot samainisim tad aizbrauksim pavasari notestesim ko tas jaudas stends radis kada ir atshkiriba... :pointhaha:
ta nedaudz vilets....