Aizmirsi paroli?


koko
07.Dec 2014
+ 5
patīk
- 0
Vēlviens projekts paveikts un vasarā notestēts. Šoreiz no paziņas iegūta Delta RMR 24 1988. gada. Kalpojis paziņas vectēvas par ikdienas transporta līdzekli izvadājot pastu lauku teritorijā. Pēctam, kad vairs mopēds nav bijis vajadzīgs darbam, atdots puikam, kurš radījis defektus šur un tur.

http://i.imgur.com/hBbGEK7l.jpg

Pa gabalu arī netaisīts izskatījās labi, bet bija gana daudz mehānisku un vizuālu defektu. Krāsa pabojāta, sabuktēta un vietām krāsa ar kerčeri nāca nost. Bet tā kā hromi un motors bija labi, sēdeklis vesels un komplektācija gandrīz pilnīga, bija skaidrs, ka restaurācija nebūs grūta, tāpēc ķēros klāt.

http://i.imgur.com/L3rQcJrl.jpg

Nav daudz bilžu no procesa, bet viss tika izjaukts, pārkrāsots un pārcinkots. Nācās iegādāties arī jaunas detaļas, kā piemēram priekšējo dakšu un riteni, jo vecie bija ļoti deformēti. Foto pēc krāsošanas:

http://i.imgur.com/NkAJVDKl.jpg

Pie kopā likšanas atkal tika nosprausts mērķis piedalīties 1. maijā uz atklāšanu, bet kā man ierasts neizdevās, bet līdz Kuldīgas svētkiem gan tiku :) Tur arī diplomiņš par labāko restaurāciju kabatā! Pasākuma laikā gan beidzās pakaļējais ritenis un pēctam bija Tolmetam atdodams, bet šobrīd jau ir uzspieķoti jauni rati un vairs nav vibrokrēsls...

http://i.imgur.com/YrXFjiUl.jpg

Pēctam mopēds arī tika atvilkts līdz Rīgai un šajā procesā atklājās šī mopēda kompaktums, ka iegāja vieglās mašīnas bagāžniekā:

http://i.imgur.com/Bz4li0yl.jpg

Trasē ātrākais mopēds un vēlviens diploms kabatā :) *fonā bēdīgs Māris*

http://i.imgur.com/sgzCPF9l.jpg

Jautrs vienas ziemas projektiņš, kas man ļauj arī ielīzt mopēdu klasē :)

http://i.imgur.com/U0CK6iyl.jpg

http://i.imgur.com/GLxZk6Yl.jpg

2takters
07.Dec 2014
+
patīk
-
Man arī viena pusbēdīga delta ir krājumos un vienmēr garām ejot skatu piesaista priekšējais dubļusargs. Tieši tā pat, kā bildē tāds, uz augšu parauts izskatās. Vai tiešām tam tā ir jābūt?

Meža iemītnieks
08.Dec 2014
+ 1
patīk
- 2
Apsveicu!! Ļoti labs sanāca!!
kā un kur krāsoji ? :like:

koko
08.Dec 2014
+
patīk
-
Krāsots ar akrilu pie krāsotāja ar žāvēšanas kameru. Rezultātā ļoti cieta krāsa un biezā slānī, pacieš montāžas procesu un mopēda vadāšanu bagāžniekā :)

Dubļusargs šķiet pareizais, jo tāds ir bildēs google, man rokās ir bijuši tādi 3 gabali un kronšteini neļauj nekādu regulāciju, tā kā šķiet viss ok.

Toms Ozoliņš
08.Dec 2014
+
patīk
-
koko 8.Dec 2014 11:54

Ja nav noslēpums kur krāsoji, un kāds cipars beigās iznāca par krāsošanu?

koko
08.Dec 2014
+ 1
patīk
- 4
Toms Ozoliņš 8.Dec 2014 15:35
Ja nav noslēpums kur krāsoji, un kāds cipars beigās iznāca par krāsošanu?

Ja ļoti interesē, PM.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā