Aizmirsi paroli?

Kristaps360
10.Dec 2007
+
patīk
-
dators ir tikai atputa pec realas dzives darbiem kuru man ir loti daudz :sveiks:

Ģirts
11.Dec 2007
+
patīk
-
Raitis :
Pro street - mēsls, Underground2 vienmēr būs NFS visu laiku labākā spēle.

Jā NFS U2 RI labākais no NFS,bet nav jau tā ka PS mēsls...U2 man patīk ar smuko grafu un plašo tūningu...

Kristaps360
11.Dec 2007
+
patīk
-
neviens no jums abiem nav spelejis pro stretu uz augstiem grafikiem :D
jo ja jus butu spelejusi vinu jus ta neteiktu...protams pro street nav ideals,bet tomer daudz atistitaks par otro nfs.
Lada racing nevar interneta spelet?ja varetu tad visi kacajam un spelejam :D

Ģirts
11.Dec 2007
+
patīk
-
Es spēlēju Pro Street uz Augstāko grafiku :macies:
Man liekas ka nevar...

neziniits
11.Dec 2007
+
patīk
-
Vaz3 :
Es spēlēju Pro Street uz Augstāko grafiku :macies:
Man liekas ka nevar...

pro street jau esm uizgaajis...man ne visai..varēja būt labāk...un visinteresantākais ka man daķis nebūt nav mēsls, ar krānu nestaipīšos, bet uz zemākā grafona man gļukoja, bet uz visaugstākā ne reizi neieraustas...zinu vismaz 4us cilvēkus kam šitas pats prikols... :D

Ģirts
14.Dec 2007
+
patīk
-
TAs jau ir gļuks :D

sdss
14.Dec 2007
+
patīk
-
vareetu kaads ludz ielikt speeles lada racing club torrenta adresi :) nekaadiigi nevaru atrast :(

Ģirts
14.Dec 2007
+
patīk
-

sdss
14.Dec 2007
+
patīk
-
Vaz3 :
Dandžerā

paldies :)

Skolnieks
14.Dec 2007
+
patīk
-
Man atkal Pro Street nobruka Saves games tā ka tālāk par 45 % netikšu.
Nav tāja geimā nekas super kruts, ja draga tev vāģi automātiksi noliek vienā līmenī ar laternām ka sāc maukt tā stabā.
Otrs kā uzliek vāģim bodykit un riepas tā vairs nevar līkumā iet 30 km/h rāda un šis tik taisni vispār negriežas
Driftā atkal tā debīlā kārpīšanās ja sagriezies tad vairs uzsākt nevar, punktus skaita debīli, citreiz vispār neskaita.
Vienīgais kas patīk spēle tas ir Drags ja nebūtu tas ka vāgi noliek malā vai pie laternām tad būtu ideāli.

Dalgo
14.Dec 2007
+
patīk
-
Kādi tavam kompim parametri un uz kādas rezolūcījas spēlēji to ProStreet? :)

neziniits
14.Dec 2007
+
patīk
-
Dalgo :

mans kompis:

2gb RAM
2,4 intel pentium core duo
120gbHDD80+40
Nvidia gforce nx6200AX PRO 512mb
SisLan919

resolution 1280x768 19''

aabrams
14.Dec 2007
+
patīk
-
Dalgo :

nav tai spelei lielas prasibas, nevajag pat tik specigu, ka vins uzradija :) nu protams rezolucija buus 800x600 , ja spele uz parasta pc, nevis visu naudu iegruut kompi un paliec bez motocikla :D man piemeram pc vajadzigs tikai i-netam, muzikai un filmaam, labak investeet noderigakas lietaas :) piedod ja nesakarigi rakstu, shnabis traucee ;)

neziniits
15.Dec 2007
+
patīk
-
Diemžēl normālu motociklu gadi neatļauj.kad dabūšu tiesības, investēšu arī motociklos, bet par cik ir doma tālāko profesiju saistīt ar datoriem, uzskatu ka investēšana savā datorā atmaksājas :)

ižonkulis
16.Dec 2007
+
patīk
-
man ta spele es vinnu novilku ari novilku man vaig crack vai cd rom atvienosana lidz

« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā