Aizmirsi paroli?

bikernieki
13.Dec 08:13
+ 2
patīk
- 0
pielāgojos....tur jau tā verga psiholoģija! Tu esi savā tēvzemē! Svešzemniekam jāpielāgojas Tev! Veiksmi iztaisnojot muguru!

Latgalian rider
13.Dec 10:03
+ 3
patīk
- 1
Nezinu vai tā man verga psiholoģija, bet jā, daļēji piekritīšu par pielāgošanos. Personīgi man ar vecākiem bija jārunā ar katru savā valodā. Bet par to īpaši nesatraucos attiecībā uz kanāla valodu, jo ir paziņas no citām valstīm, kas nesaprot latviski.

booo_kat
13.Dec 11:54
+ 5
patīk
- 0
Nu klau, tā kā tādi, es nezinu...
Katrs taisa saturu kādā valodā vēlas un skatās kādā vēlas. Ja grib saturu pastumt ārpus Latvijas robežām, tad ir vērts to taisīt kādā no lielajām valodām - krievu, angļu, franču, vācu utt.
Autors taču video netaisa politiku, bet rāda kā brauc ar močiem meklēt piedzīvojumus. Pēc tādas loģikas arī nevarētu no motakiem daļas sūtīt, kuru šeit vairs vienkārši nav un video skatīties krieviski, par šiem motocikliem.
Ikdienā bieži sanāk, ka es latviski, pretējais krieviski un saprotamies. Darbā tikko 1 neprot latviski, visa komanda runā angliski. Internacionālisms, ziniet. :)

Latgalian rider
28.Dec 09:03
+
patīk
-
Sveiciens Ziemassvētkos!

Latgalian rider
06.Jan 09:41
+ 2
patīk
- 0
Kungi! Neaizmirstam par mūsu mīļajām dāmām, kas gaida mūs mājās! Saprotams, ka neņemam viņas līdzi tikai un vienīgi drošības apsvērumu dēļ :) Тāpēc centīsimies ierasties mājās līdz laikam kad tiks likts lietā sporta/virtuves inventārs tam neparedzētos nolūkos :P

Latgalian rider
Vakar 12:07
+ 1
patīk
- 0
Izbraucām ar dēlu pavizināties, bet mājās saviem spēkiem nevarējām atbraukt :) Neliels apskats uz elektrokvadri, drīzāk lietotāja atsauksme!

« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā