Aizmirsi paroli?


bikernieki
13.Dec 08:13
+ 2
patīk
- 0
pielāgojos....tur jau tā verga psiholoģija! Tu esi savā tēvzemē! Svešzemniekam jāpielāgojas Tev! Veiksmi iztaisnojot muguru!

Latgalian rider
13.Dec 10:03
+ 3
patīk
- 1
Nezinu vai tā man verga psiholoģija, bet jā, daļēji piekritīšu par pielāgošanos. Personīgi man ar vecākiem bija jārunā ar katru savā valodā. Bet par to īpaši nesatraucos attiecībā uz kanāla valodu, jo ir paziņas no citām valstīm, kas nesaprot latviski.

booo_kat
13.Dec 11:54
+ 5
patīk
- 0
Nu klau, tā kā tādi, es nezinu...
Katrs taisa saturu kādā valodā vēlas un skatās kādā vēlas. Ja grib saturu pastumt ārpus Latvijas robežām, tad ir vērts to taisīt kādā no lielajām valodām - krievu, angļu, franču, vācu utt.
Autors taču video netaisa politiku, bet rāda kā brauc ar močiem meklēt piedzīvojumus. Pēc tādas loģikas arī nevarētu no motakiem daļas sūtīt, kuru šeit vairs vienkārši nav un video skatīties krieviski, par šiem motocikliem.
Ikdienā bieži sanāk, ka es latviski, pretējais krieviski un saprotamies. Darbā tikko 1 neprot latviski, visa komanda runā angliski. Internacionālisms, ziniet. :)

Latgalian rider
28.Dec 09:03
+
patīk
-
Sveiciens Ziemassvētkos!


Latgalian rider
06.Jan 09:41
+ 2
patīk
- 0
Kungi! Neaizmirstam par mūsu mīļajām dāmām, kas gaida mūs mājās! Saprotams, ka neņemam viņas līdzi tikai un vienīgi drošības apsvērumu dēļ :) Тāpēc centīsimies ierasties mājās līdz laikam kad tiks likts lietā sporta/virtuves inventārs tam neparedzētos nolūkos :P


Latgalian rider
17.Jan 12:07
+ 3
patīk
- 0
Izbraucām ar dēlu pavizināties, bet mājās saviem spēkiem nevarējām atbraukt :) Neliels apskats uz elektrokvadri, drīzāk lietotāja atsauksme!

Latgalian rider
04.Feb 22:14
+ 1
patīk
- 0
Gopro 9 izpakošana, manā stilā :)

Latgalian rider
11.Feb 08:54
+ 2
patīk
- 0
Kameras apskats izvērtās par kraštestu gan kamerai, gan Dņepram, gan mums pašiem.


Latgalian rider
14.Feb 21:48
+
patīk
-
Izlēmu sev atgādināt un padalīties arī ar Jums par avārijām mūsu brigādē - lai apdomātu, izvērtētu un izdarītu secinājumus katrs priekš sevis. Tā ir apstākļu sakritība vai likumsakarība... vienu zinu noteikti, veiksme ir mūsu pusē. Būsim uzmanīgāki!


Latgalian rider
25.Feb 09:18
+ 1
patīk
- 0
Kamēr gaidam vasaras sezonu, nevajag aizmirst arī par ziemas moto sezonu :)

Latgalian rider
18.Mar 08:57
+
patīk
-
7. marts, plānojās pavasara atklāšanas izbrauciens, ciemos pie mums atbrauca Pavels ar Dņepr kas filmējās filmā "Černobiļa" , bet kautkas nogāja greizi...

 
 
« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā