Janospiež malā LABOT un klāt vari pielikt to bildi kuru liec jauna postā
Jur4iks :
Mans M1m arī ir 58.gada un uz viņa stāv m1a motors. Tad sanāk, ka uz pirmajiem m1m stāvēja m1a motori?
jā, kā kurš, tajos laikos mēģināja aizsargāt savu motociklu...
, necerēju, ka sanāks kaut kas ar motoru tik ātri.[/list]
Vaz3 :
Njā,vienigi uz pusēm tikunmtā jāšķeļ lai nosmilšotu un nomainitu vajadzīgās detaļas,man vienmēr ir tāds besis,kad zini ka motors iet,bet vienalga jājauc
dzincha :Jur4iks :dzincha :
ar akumulatoru bija m1a.
Nezinu, bet man liekas, ka arī m1m gāja ar akumulātoru, jo bez akumulātora nestrādāja ne gaismas, ne taurīte.
tieši otrādi, jau pēdējie m1a nāca bez akumulatora
Jansi4858 :dzincha :Jur4iks :dzincha :
ar akumulatoru bija m1a.
Nezinu, bet man liekas, ka arī m1m gāja ar akumulātoru, jo bez akumulātora nestrādāja ne gaismas, ne taurīte.
tieši otrādi, jau pēdējie m1a nāca bez akumulatora
drīz varēšu pateikt, jo man ir divi rāmji viena no tām ar akumulatoru - domāju uz birkas vēl saglabājās nosaukums![]()
Bet varu teikt vienu droši, manam tēvam bija M1M no pirmajiem un tās bija ar akumulatoru un signāls bija ne lukturī.
58-ā gada izlaiduma, motors M1A, motocikls no pirmajiem.
uzdevums:
sagatavot braukšanas kārtībai;
atjaunot dokumentus no nulles;
atsvaidzināt!