Aizmirsi paroli?

Brossi
22.Oct 18:50
+
patīk
-
Labs vakars
Laukos drusku sevis priekam izdomaju izvilkt vecos mocishus gaismaa.
Lai ietu citam aizdedzi vajag. Citam virzuljus. Citi saeusejuši
Jautājums. Ka pareizi sauc magneto. Un kādsvar palīdzet uzlikt uz planetas motora? Un vispar ir vērts viņu likt?
Vēl ir deltas aizdedzes. Un kaudze komutatori. A tur arī vajag pārejas lai uzliktu planētai.
Ir kaut kāda iž 12v aizdedze. Bet nav relejs. Varu izmantot kaut ko alternatīvu orginalam relejam?
Par restauresanu un tadam lietām te nebūs. Visi bez dokumentiem. Vnk pabraukt pa laukiem.
Un vēl. 6v aizdedzei cik resnus vadus no releja uz aizdedzi jāvelk?
Paldies tiem kuri atbildēs.

Laacis_ar
28.Oct 20:26
+
patīk
-
Tev grūti atbildēt,jo jūtu ka gribi braukt bet nezini kas Tev origināli bij par aizdedzi taj planētai, magneto var braukt tikai pa laukiem,nav paredzēta ilgstošai darbībai,tjipa iedarbini traktoru un viss! bet ja taisies vilkt kautkur vadus,tad tev ir Ģenerators,un pieskrūvēt vienus kontaktus tur nav nekādu problēmu lai dabūtu dzirksteli. kurā regionā dzīvo? un vai vispār tas ir aktuāli!

Brossi
01.Nov 21:43
+
patīk
-
Uzliku minsk aizdedzi planetai. Vajag vnk pa laukiem pabraukaat. Tagad jau nākamā kaite. Tek ārā kārbas ella. Ir vel vairaki citi motori. Gribētu velvienu salikt. Ja vari palidzet, uzraksti wacapa, nosutishu bildes kas man tur ir 2⁰⁰75589

Laacis_ar
09.Nov 20:02
+
patīk
-
Nav man tāda brīvā laika krāmēties ar moci kurš paredzēts pabraukāt pa laukiem. Es nopietni varu remontēt lai uzreiz ar to Planētu var braukt līdz Berlīnei..Ja tur tek eļla,tač atrodi un novērs,vai atsūti bildi kur tieši tek varbūt pakonsultēšu ko darīt! 26666astoņi9pieci.

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā