Aizmirsi paroli?


Zirnis
03.Jan 2022
+
patīk
-
Īpašumā ir nonācis Mini Mokik konstruktors ar motoru kurš ir nobraukts līdz klinķim. Rokas ātrumi.
Vai ir vērts, ikdienas braukšanai, mēģināt lasīt kopā Lietuvā ražotu divātrumnieku vai labāk atmest skopumu un meklēt pilnīgi citu motoru? Dzirdēju ka trīsātrumu Minskas motori esot štelle, bet negribas purgāt motoru (ja izdotos tādu atrast) kurš ir labākajā gadijumā 50 gadus vecs.
Pagājšvasar ar Rīga 13 nobraukti 3000+ km, šovasar gribas jestrāku braucamo.

bbarda
03.Jan 2022
+
patīk
-
Var lasīt kopā veco motoru,tikai jāapgreido uz hondas cilindru un virzuli,pie reizes sajūgu jaapgreido. Ar komplektu sezonā nokapāju 7000 bez problēmām,Ar apgreidotu motoru jāmaina arī pakaļējā zvaigzne uz mazāku-24zobi.Orģinālos komplektus kā tādus vairs neizmantoju.Ja tāds variants tev interesē tad ņem kafijas bundžu un brauc ciemos,parādīšu visu un apstāstīšu kas un kā. Man stellai ir iekšā tāds dzinējs,Sezonas laikā nav nekādi remonti jāveic.Ideālā variantā ja dabon cilindru no paša orģinālā hondas dzinēja noņemt jo atsevišķi pirktie komplekti pēc kvalitātes ir sliktāki.

bbarda
03.Jan 2022
+
patīk
-
Tu saki ka nobraukts līdz klinķim,man stellas dzinējs izskrūvējot skrūves ,no karteriem izbirst ārā pilnīgi viss,nekas neturās iekšā,vienīgi pārvirpoju kloķenes gultņu sēžas karteriem,dzinējs turpina strādāt tāpat.Ja izdoda labi piestrādāt dzinēju tad var izspiest visu 65.

Zirnis
04.Feb 2022
+
patīk
-
Miņņuka orģinālais motors tiek likts kopā, bet jauna liksta: trūkst izpūtēja un siltumsarga. Iepriekšējais īpašnieks ir pieķīmiķojis savu līkumu un Deltas izpūtēju ar metāla savilcējiem (kolhoza pornogrāfija). Kādam nav krājumos aizķēries? Plastmasiņš uz kura stiprināsa izmugurējais lukturis arī būtu jauki, bet tam jau risinājums it kā izdomāts.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā