Aizmirsi paroli?

aabrams
24.Nov 2007
+
patīk
-
diezgan atbilstosha, jo restauretu k-750 nav nemaz tik daudz+darbs un restauracijaa izmantotie materiaali ;)

Dalgo
27.Dec 2007
+
patīk
-
LABU LABAIS!!! :)

roliss
27.Dec 2007
+
patīk
-
Mocim vel ir papīri 900ls normāla cena!!! :)

Mastermode
01.Jan 2008
+
patīk
-
Kurš baltās strīpas vilka??? Izskatās ka kāds Profesionālis.

Mixx
01.Jan 2008
+
patīk
-
Mastermode :
Kurš baltās strīpas vilka??? Izskatās ka kāds Profesionālis.

Par to profesionāli nemācēšu teikt, bet vilku es.

sport
01.Jan 2008
+
patīk
-
Labs Traktors ! :pirmais: :pirmais: :pirmais: :pirmais: :pirmais: :pirmais: :pirmais: :pirmais: :armyside:

Dalgo
01.Jan 2008
+
patīk
-
Mixx :

Par to profesionāli nemācēšu teikt, bet vilku es.
Izstāsti tehniku! :)

Mixx
02.Jan 2008
+
patīk
-
Tehnika ir diezgan vienkārša. Dubļu sargiem un blakusvāģim visvienkāršāk - ar cirkuļa vai speciālā stiprinājumā ievietota zīmuļa palīdzību paralēli malai attiecīgā attālumā novelkt svītru, tad tieši blakus svītrai uzlīmē speciālu līmlentīti (nopērkama krāsu veikalos), tad paralēli (vajadzīgajā attālumā) uzlīmētajai lentītei novelk vēl vienu svītru un tieši pie tās atkal uzlīmē lentīti tā, lai pa vidu paliktu vieta krāsai, tad atliek tikai izkrāsot laukumu starp lentītēm. Kamēr krāsa pavisam nav nožuvusi, lentītes jānoņem, bet nedrīkst arī pasteigties. Bākai nedaudz grūtāk. Vēlama bāka ar svītru paliekām, lai aptuveni varētu sazīmēt svītru atrašanās vietu. Tad ņemam atkal kādu mērinstrumentu un saliekam svītras koordinātes pret zināmām vietām (sānu gumiju stiprinājumi, pašas bākas stiprinājumi u.c.) tā kā vecajai bākai. Jāpievērš uzmanību, lai svītras uz bākas būtu simetriskas. Riteņiem līdzīgi kā dubļu sargiem. Tas arī apmēram būtu viss.

RaivisSam
02.Jan 2008
+
patīk
-
ļoti labs piemērs Mixx teiktajam, iesaku paskatīties visas lietotāja galerijas, noderīga informācija :good!:

http://fotki.lv/slav/306937/

Mixx
02.Jan 2008
+
patīk
-
Jā, šis arī ir līdzīgi darījis kā es.

Skolnieks
02.Jan 2008
+
patīk
-
Es būtu darījis otrādāk.
Vispirms nopustu baltas tās vietas kurbūs strīpas , tad uzlimētu virsū limlentu tik platu ka stripa un pustu virsu pamata krāsu tad lentu noņemtu.

burundux
10.Jan 2008
+
patīk
-
tad liinija izceltos no kopeejaa foona VEEL vairaak nekaa tas ir pielietojot ieprieksh mineeto metoodi ( ne velti augstaak mineetaa ir visbiezhaak sastopamaa tehn. instruktaazhaas) :) + ieprieksheejo ir vieglaak aprtraadaat ja visa kopeejaa (ar striipinju) virsma ir paredzeeta lakoshanai, kaa nebuutu pie otraa varianta- piesliipee pus litru melnaas kraasas vai varbuut labaak 20 gr baltaas..?? :)

Gatis
13.Jan 2008
+
patīk
-
Nu tie krāsainie vadi man patiik visvair;ak :D :D :D

arturs spunders
22.Jan 2008
+
patīk
-
loti smuks bet ka darbojas engine

Voldis k750-ais
29.Jan 2008
+
patīk
-
Izcils darbs, tiešām priecē acis, bet par krāsainajiem vadiem piekrītu-būtu kautvai aptinis ar melno izol. lentu. Tas vairāk laika par 5min neaizņems.
:good!: :macies:

Kaibinjsh
29.Jan 2008 | Pēdējo reizi labots 29.Jan 2008 16:53; labots 1 reizi
+
patīk
-
Kādu melnu izolentu - caurulē (kembrikā)! Kā no rūpnīcas. Tracina tie mūlāpi kas visu vadu saišķi (žgutu) ar izolācijas lentu notin.

Sparky
29.Jan 2008
+
patīk
-
Kaibinjsh :
Kādu melni izolentu - caurulē (kembrikā)! Kā no rūpnīcas. Tracina tie mūlāpi kas visu vadu saišķi (žgutu) ar izolācijas lentu notin.

Mr.pedant (kaibinj), varbūt parādīsi kādu savu perfekto braucamo?man piemēram viss, ko saki/kritizē ir diezgan pieriebies, jo neesmu redzējis neko vairāk par tukšu salmu kulšanu internetā (no tavas puses) :daa

Voldis k750-ais
29.Jan 2008
+
patīk
-
Kaibinjsh :
Kādu melni izolentu - caurulē (kembrikā)! Kā no rūpnīcas. Tracina tie mūlāpi kas visu vadu saišķi (žgutu) ar izolācijas lentu notin.
tavuprāt glītāk koši un daudzkrāsaini vadi kā telefonu centrālē torčij uz visām pusēm? :twisted: Iz. lenta ir kā alternatīva maskēšanai, nevis kanonizēts restaurācijas paņēmiens. :idea:

Kaibinjsh
29.Jan 2008
+
patīk
-
Nop, es tieši runāju par to ka jaliek caurulē nevis lai pliki rēgojās.

Neraudi Sparky, gan jau paradīšu kādu savu dzelzi. Tie man glabājās laukos pie vecākiem, Rīgā dzīvoklī tiem nav vietas. Kad būs laika tad uztaisīšu fotosesiju. (esmu aizņemts cilvēks) Vari atviegloti uzelpot, jo neviens no maniem dzelžiem, kas ir braukšanas kārtībā nav īsts retro (IŽ Jupiter 4 ir 84 gada, bet Dnepra nav orģinālā komplektācija, kā arī tās rāmis un dzinējs ir no 80to gadu vidus.) Starp citu parādi kur es kuļu tukšus salmus, viss ir par tēmu un es izsaku savu personisko viedokli, uz ko man ir visas tiesības.

Starp citu forumā biju publicējis savu dzelžu bildes (diemžel 8 gadus vecas). Ja meklē tad var atrast, ja bildez.lv ir atgriezušies piedzīvības.

Mixx
29.Jan 2008
+
patīk
-
Nu jau gan pietiks ķēzīt mana moča tēmā. Vadi sākumā tika salikti, nedomājot par krāsu atbilstību, bildes nav no galīgā iznākuma, viss tika labots.

« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā