Aizmirsi paroli?

Gintsb
31.Mar 21:01
+
patīk
-
Ieliec kura gada opelis un dzinēja kodu.

kaspars turks
02.Apr 23:46
+
patīk
-
zinu tikai to ka omega b 1990-1994 2l motors 8vārstīgais.kronšteina foto varu nosūtīt.atsūti tel nr.uz divi6316829

mopedists160
11.Apr 15:28
+
patīk
-
Meklēju dnepr mt10-36 aizmugurējā amortizatora remkomplektu

mopedists160
11.Apr 17:37
+
patīk
-
Nopirkšu arī labā stāvoklī aizmugurējos amortizatorus. Priekš mt10-36

Zirnis
15.Apr 18:09
+
patīk
-
Vai kāds zin kur var iegādāties/izgatavo Rīdziņu motoriem sajūga ieliekamos, mīkstos elementus? Manējie ir nodiluši līdz paša diska biezumam, regulē kā gribi, savu funkciju nepilda, motors izslidina sajūgu visu laiku, braukt nevar ar tādu.
Ķīnas velomotoriem tādi paši elementi gan jau ka ir, bet nevaru atrast latvijas veikalā nevienā ka atsevišķi varētu nopirkt.

AAARIS
15.Apr 21:01
+
patīk
-
Zirnis 15.Apr 2024 18:09
Ķīnas velomotoriem tādi paši elementi gan jau ka ir

Ieskaties aliexpress.com. Vari pamēģināt atslēgas vārdus: Engine clutch pads 49cc. Būs daudz un dažādi varianti. Protams, piegāde nebūs rīt...

bbarda
15.Apr 21:38
+
patīk
-
Apskaties vai nav ieliecies izspiedēja vāks,bieži vien tas ir izlocījies un izslīd sajūgs,tev pašam diskam vai kurvim ir nodiluši?

Zirnis
15.Apr 23:39
+
patīk
-
Diskiem tie materiāla gabaliņi kas nāk iekšā, normāli viņi ir pāris mm uz abām pusēm diskam, man viņi ir pilnīgi plakani, līdz ar disku abās pusēs. Ne jau vienā dienā tas parādijās, ar to rīdziņu tiek braukts ikdienā, pa Valmieru uz darbu un visur kur vajag tiek braukts, katru dienu jutu ka vairāk un vairāk var slidināt, rudenī noliku ar domu ka ziemā pieķeršos, bet protams ka tas tā nenotiek.
Aliexpress man nepatīk, ķīniešiem tā jau naudas pārāk daudz, manējo viņiem nevajag.

AAARIS
16.Apr 09:21
+
patīk
-
Zirnis 15.Apr 2024 23:39
ķīniešiem tā jau naudas pārāk daudz, manējo viņiem nevajag

Ironiski, ka motobodē (ja tur tie klucīši būtu), tāpat nāktu no ķīniešiem, tikai ar vietējo bāleliņu piecenojumu... Bet nu katrs dara, kā pārliecība liek.

Starp citu, man pašam kādreiz bija doma šos klucīšus izzāģēt no veca auto sajūga diska. Bija pieejams disks ar diezgan normāla biezuma frikcijas materiālu. Nourbu no tā kniedes un sadalīju reizinātājos. Bet finālā tā arī nepamēģināju, kā tas strādā... Gan jau ka vajadzētu būt OK - materiāls jau tas pats vien ir. Varbūt pat labāks, jo lielākiem griezes momentiem paredzēts. Vari pamēģināt...

bbarda
16.Apr 14:29
+
patīk
-
Apskatīšos vakarā,diski man vajadzētu būt.Ieej sludinājumos apskaties bildēs varbūt tev vēl kas derēs.

Pēdējie ziņojumi Forumā