Motoprieks :No kā varētu būt šis karbis , firma BING ( jauns, biju uzlicis virsū forsētam voshodam,gāja labi) parastam voshodam -pārlej. Difuzors ,ja nemaldos 26mm., galvenā dīze 250.
Sveiki šeit varētu likt bildes par nezināmu transporta līdzekļa daļām un noskaidrot no kura transportlīdzekļa modeļa ir šis daļas!
skrickis :
No kā varētu būt šis karbis , firma BING ( jauns, biju uzlicis virsū forsētam voshodam,gāja labi) parastam voshodam -pārlej. Difuzors ,ja nemaldos 26mm., galvenā dīze 250.
skrickis :Motoprieks :No kā varētu būt šis karbis , firma BING ( jauns, biju uzlicis virsū forsētam voshodam,gāja labi) parastam voshodam -pārlej. Difuzors ,ja nemaldos 26mm., galvenā dīze 250.
Sveiki šeit varētu likt bildes par nezināmu transporta līdzekļa daļām un noskaidrot no kura transportlīdzekļa modeļa ir šis daļas!
juriz :....manam nāca aimugurējais lukturis savādāks...( lāsīte )
no vecā kovroveca? :roll: