Aizmirsi paroli?

edgarsa
30.Dec 2008 | Pēdējo reizi labots 23.Apr 2009 08:29; labots 7 reizes
+
patīk
-
Šis modelis esot ražots 2 gadus (1929-1930) un esot saražoti aptuveni 9300 eksemplāri. 4 taktu motors, 298ccm, 3 ātrumu ātrumkārba, maksimālais ātrums 85km/h.
Bet nu nedaudz par manu eksemplāru:
Tā kā beidzot ir pavisam nedaudz sācis kustēties uz priekšu mans otrā motocikla projekts, tad nolēmu mazliet pastāstīt par viņu.
Iegādājoties tas bija rāmis ar priekšējo dakšu, bet pārējais bija pilnībā izjaukts un salikts 3 kastēs:
http://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0002416/000241569/000024156891_%23_2_%23_edgara.jpg
Kopš tā laika motocikls ir apstrādāts ar smilšu strūklu, nogruntēts, ir iegādātas šādas tādas trūkstošās lietas un ir iedotas pirmās lietas uz niķelēšanu. Patreiz motociklis izskatās šādi:
http://pic2.fotki.lv/photos2/5/W0002521/000252081/000025208065_%23_2_%23_edgara.jpga

juriz
30.Dec 2008
+ 1
patīk
- 0
apsveicu :good!: Veiksmi, un galvenais pacietību vissu pabeigt! :good!:

Kruminliepa
30.Dec 2008
+
patīk
-
:shock: Baigi labi lai veicas...

Wafen
30.Dec 2008
+
patīk
-
Interesants aparats, vel vecaks par 13-a NSU Ponny. :good!: :)
Kada krasa doma krasot? Laikam jau tada pasha ka orginalam, melns?
http://www.nsu.motocykle.org/albums/album149/PICT0017.sized.jpg

edgarsa
30.Dec 2008 | Pēdējo reizi labots 23.Apr 2009 08:26; labots 1 reizi
+
patīk
-
Wafen :
Interesants aparats, vel vecaks par 13-a NSU Ponny. :good!: :)
Kada krasa doma krasot? Laikam jau tada pasha ka orginalam, melns?

vienmēr esmu teicis: "motocikls var būt jebkādā krāsā, vienīgi tai jābūt melnai" :) nu tas tā - protams izņemot dažus eksemplārus. Bet ja nopietni - pamatkrāsa būs melna, bet par bākas sāniem vēl neesmu izlēmis (man līdz krāsošanai vēl tālu - šo motociklu esmu nolēmis salikt visu 100% un iedarbināt, vēl pirms krāsošanas un tad tikai jaukšu ārā un krāsošu.

koko
30.Dec 2008
+
patīk
-
Skaista manta.. Veiksmi darbā ;)

Wafen
31.Dec 2008
+
patīk
-
Tev ir pilnigi vissas detalas?

edgarsa
31.Dec 2008
+
patīk
-
Wafen :
Tev ir pilnigi vissas detalas?

Nē. Šis tas vēl trūkst.

Mixx
31.Dec 2008
+
patīk
-
Nu jā, nebūšu oriģināls: Veiksmi detaļu meklēšanā un pacietību turpmākajos procesos, jo te jau būs sarežģītāk. :)

[ri4a]
31.Dec 2008
+
patīk
-
skaists mocitis bus :good!: velu veiksmi :)

edgarsa
31.Dec 2008
+
patīk
-
Mixx :
Nu jā, nebūšu oriģināls: Veiksmi detaļu meklēšanā un pacietību turpmākajos procesos, jo te jau būs sarežģītāk. :)

Nu nav jau tik traki, meklējot, jau šo to var arī dabūt nopirkt, (dabūju pat otru motoru). Nu protams, nav tā, ka ja kas trūkst, tad aizbrauc uz Rumbulu vai pameklē forumā... bet friču zemē šo to vēl var dabūt orģinālu, bet ja nevar, tad nāksies lietot čehu un poļu pakaļdarinājumus (bet kopš poļu iž izpūtēju liekumiem, baigi negribās viņu izstrādājumus vairs lietot)

Mixx
31.Dec 2008
+
patīk
-
Nē, nu protams, dabūt jau var... Biju domājis, ka ir sarežģītāk par Iž restaurāciju.

edgarsa
31.Dec 2008
+
patīk
-
Mixx :
Nē, nu protams, dabūt jau var... Biju domājis, ka ir sarežģītāk par Iž restaurāciju.

Nu jā - bet savā ziņā arī vienkāršāka - nav kustīgas aizmugurējās piekares - uzreiz par 30% mazāk detaļu mocim :) Nu vienīgi pagaidām mani biedē četrtaktu motors :(

Mixx
31.Dec 2008
+
patīk
-
Tas gan, jā. :D

neziniits
31.Dec 2008
+
patīk
-
Biedē tādēļ ka nēesi ar 4t daudz strādājis vai tādēļ ka lielāks čakars ar remontiem?

P.S no personīgās pieredzes- nebiju pārliecināts kad vajadzēja sataisīt vienu 4t dzinēju jo iepriekš pārsvarā biju krāmējies ar 2t dzinējiem, bet kad sāku darboties tad atklāju ka tas nav nemaz tik grūti un ja vēl ir kāda literatūra pa rokai tad darbi sokas tīri raiti...

edgarsa
31.Dec 2008 | Pēdējo reizi labots 23.Apr 2009 08:32; labots 1 reizi
+
patīk
-
neziniits :
Biedē tādēļ ka nēesi ar 4t daudz strādājis vai tādēļ ka lielāks čakars ar remontiem?

Neesmu daudz strādājis ne ar 2t ne ar 4t, varētu teikt, ka neesmu vispār ne ar vienu no viņiem strādājis :) bet vairāk biedē tas, ka nav jau normālu materiālu, kur paskatīties vai izlasīt kā un kam īsti tur jābūt un nāksies visu domāt un mēģināt pašam un ja kaut ko neizdomāšu pareizi, tad atkal jājauc viss vaļā

13
06.Jan 2009
+
patīk
-
Labs braucamais..:)

13
06.Jan 2009
+
patīk
-
Ko darīsi ar bākas krāsošanu? Taisīsi uzlīmi vai dosi māksliniekiem?

edgarsa
06.Jan 2009 | Pēdējo reizi labots 23.Apr 2009 08:33; labots 2 reizes
+
patīk
-
13 :

Uzlīmes man ir, bet doma tomēr ir krāsot pie kāda airogrāfa - man draugam ir Ardie (šeit forumā ir informācija par viņa motociklu) un viņam ir daudz sarežģītāks zīmējums un jau runāju ar vienu airogrāfu - viņš teica, ka uzzīmēs, tā ka domāju, ka man problēmas nebūs arī. Bet man līdz krāsošanai vēl ļoti tālu :(

Sbech
07.Jan 2009
+
patīk
-
13 :

Ja runa iet par uzrakstu uz bākas, varbūt vērts uztaisīt trafarētu, izgriežot uz plotera, un tad uzkrāsot?

Re kā ir darījuši, man it sevišķi patika logo KO Д4 atjaunošana: http://www.dyr4ik.ru/forum/viewtopic.php?t=3327&highlight=%CE%CA%D2%DF%C1%D0%DC

Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā