Aizmirsi paroli?


romega.
06.Nov 2013
+
patīk
-
xtZ-7 ir 2cilindru benzīnnieks. Iedarbināms ar kurbuli.Manāpārziņā tāds ir.Foršs aparāts.

Raimonds K
06.Nov 2013
+
patīk
-
herovato 6.Nov 2013 19:58

Vasarā biju Ates dzinavās, redzēju to tehniku. Saprotu, ka nav līdzekļu un prasmīgu roku, bet tie eksponētie MTZ-2, DT-20 un HTZ-7 ir saudzīgi sakot šausmīgā stāvoklī. DT-20 tagad ir [b]katrā piektajā
lauku sētā
Vai par MTZ-2 Tu kaut ko nejauc,vai tiešām vel ir LV tāds saglabājies? Un par to 20-nieku lielo blīvumu gan Tu dikti pārspīlē.
Varbūt ka kaut ko arī nobildēji, tad labāk būs saprotams cik šausmīgā stāvoklī ir tā tehnika.geek

herovato
18.Nov 2013
+
patīk
-
Visu cieņu Ates dzirnavu veidotājiem, bet vecos traktorus nebija ko bildēt. Esmu bildējis Talsu muzejā, Bauskas motormuzejā, Uzvaras muzejā, arī Ausekļa dzirnavās, jo tur esošie traktori ir fotografējamā izskatā. Ja interesē par DT-20 skaitu, variet paprasīt Traktoru inspekcijā. Man pagastā vien ir kādi pieci.

Raimonds K
20.Nov 2013
+
patīk
-
herovato 18.Nov 2013 20:08
Visu cieņu Ates dzirnavu veidotājiem

Nu re ,tas jau skan daudz labāk!:like:
Jāņem arī vērā ka muzeja veidotājs jau sen aizsaulē. Un cik tad vispār mums ir tādas vietas kur var aplūkot šo veco tehniku...Liekas ka Tu jau uzskaitīji visas ievērojamākās vietas , vēl tikai laikam ir dažas mazākas privātkolekcijas.
ps. 5 pukšķīši pagastā- nav gluži tas pats kas katrā 5-tajā sētā ...:D Un jārēķinās ar to ka tos apsargā suns un ekskursantiem tie nav apskatāmi.
 
 
« 12 »

Pēdējie ziņojumi Forumā