Aizmirsi paroli?


kaspars turks
18.Jan 2022
+
patīk
-
atnāca man te divas maukas Mūza un Iedvesma un sāka pilināt uz smadzenēm "taisam moci,taisam moci"moc;it doma taisīt ļoti neordināru .no šejienes jautājums vai nav kāds cilvēks kas varētu sašaurināt 17 collīgu autiņa disku?un vēl kur varētu dabūt spieķus 190 mm un 210 -220mm tas ir no maskavas(mocīts tāds)paldies

bbarda
19.Jan 2022
+
patīk
-
Nafig speciāli sašaurināt ja tādi jau ir gatavi,piemeklē no auto zapaskām,tie mēdz būt baigi šaurie.

kaspars turks
19.Jan 2022
+
patīk
-
mocīts ļoti neordinārs un man vajag 17 collu (18 colligi dzelzs diski nav)no diska tiks izmantota tikai feļļa kurātiks iespiķota uz pasūtījumu taisīta rumba ,bet rumbai jābūt ar max.lielu nobīdi uz vienu pusi(ne pa centru)riepa būs zapaskas max uz ko var uzstiept ir 15 cm sēžas vieta jo r17x50x155 tādu riepu nav.disks man ir 200 mm bet auto riepu negribu izskatīsies pēc porno.kādreiz sslv bija kas piedāvā šaurināt,platināt bet šobrīd nav ,tāpēc jautāju jo tā viena mauka- Iedvesma jau smērē slēpes un taisās prom ,jo redz nekas nevirzās uz priekšu.

Vilnis2
23.Jan 2022
+
patīk
-
Man te vienus spieķus pēc izmēra piemeklēja Ride.lv.

italis
24.Jan 2022
+
patīk
-
1-kārt, sāp acis lasot. Vai tiešām grūti, rakstot izmantot teikumus...? Runājot par disku, tā gluži nav, ka nevar dabūt 18" auto dzelzinieku. SSā var atrast " cīsiņus" uz 18" .Atkritīs tā sašaurināšana. Ja ir doma par aizm.riteņa konsoles stiprinājumu( tā liekas, lasot to nejēdzīgo tekstu), tad vakar FB manīts lietais rezerves ritenis no kajenes uz 18", un tur uzreiz būs gan tā rumbas nobīde, gan dizains. Lai veicas motobūvē!
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā