Aizmirsi paroli?


kashinjshh
18.May 2010
+
patīk
-
:D gribēju padalīties ar informāciju.

labi saglabaies viens no pēdejiem sz mopediem.
pārliecinajos ka vinš ari labi iet standarta versija un ļoti labi tur lidzi visiem viletiem divatrumu mopēdiem.
varbūt šeit atradīsies kāds kas par šo mopēdu varēs vairāk pastāstīt.

http://www.mazmoto.lv/tehnikas/big/1274186680.jpg

[ri4a]
18.May 2010
+
patīk
-
tas musu legendarais Monkey
vel jo projam mekleju tadu :D

retromotomans
18.May 2010
+
patīk
-

kashinjshh
18.May 2010
+
patīk
-
vairak noderigu info par siem rakstiem tur neredzeju. tos es ar sen zinu...


http://bildez.lv/bildes/al83/r13/orig/1167414241.jpg
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā