Aizmirsi paroli?

valdis_lv
04.Oct 2015
+ 11
patīk
- 0
http://www.bildites.lv/images/qqr3w136zvj06edbrjs4.jpg
Šogad sanācis studēt Tallinā, tāpēc nevarēju neapmeklēt Tagadi restauratoru dienu. Padalīšos ar redzēto. Tagadi restauraatorite päev ir ikgadējs pasākums (divas dienas gadā), kas notiek maija pirmajā svētdienā un oktobra pirmajā svētdienā Tagadi ciematā, pie Kurtnas. Ap 30min braucienā no Tallinas centra Raplas virzienā. Pasākums šķietami liels. Par saturu kopumā nemācēšu spriest, jo maz ko zinu ārpus IZ un JAWA tēmām, bet apmeklētāji krietni vairāk un organizētība, no malas skatot, pilnīgi citā līmenī kā Ikšķilē. Kas man ļooti patika - no kariņa gandrīz ne smakas. Ja nu vienīgi pistolīšu piekariņi par 5e gabalā un kāds stends ar Ķīnā šūtām uniformām.
Oficiāli tirgus atveras 8:00, tad arī ierados. Kādās vietās andele jau gāja pilnā sparā, cits vēl krāmējās. Tā pat kā Ikšķilē, nākot pusdienai parādas ārprātā daudz tūristi. Izgāju divus apļus kā parasti. Nožēloju, ka dažas lietas nepaņēmu par piedāvātajām cenām, jo otrajā aplī tās vairs nebija. Tāpat kā citas spīdīgas lietas, kas gan man nebija vajadzīgas..pamatā krējums tika nosmelts pirmajās divās stundās. Prom devos ap 12, jo placis bij kļuvis vismaz divtik šaurāks kā no rīta.
No sev interesējošām detaļām IZ JU2 dabūju maz, bet dabūju. Teju jaunu K36 karburatoru par 5e (no kunga, kurš tirgoja pārsvarā mājas krāmus), labus ratu dekoratīvos šķīvjus par 1e (kaut gan sākuma cenas bija zvērīgas - attiecīgi 5e), spogulīšus un citus niekus. Jā, cenas ar igauņiem pat lauzītā krievu valodā ir daudz runājamākas, nekā ar latviešiem latviski. Starp citu, latviešu tirgotāji ap 10 skaitā bija noteikti. Kopumā, cenas no pieņemamām līdz 3500e par ne gaumīgi renovētu Vjatku un 150e par apsūbējušiem D-motoriem. Tā pat kā Ikšķilē, daudz redzēju tās detaļas, kas vairs nav aktuālas. Droši varu apgalvot, ka IŽ JU2 varēja salasīt visas hromētās lietas, labus dzelžus un vēl un vēl.
Te var apskatīt arī kādas bildes, lai nav galīgi tukša muldēšana: https://drive.google.com/folderview?id=0BywVfdXFevCPcFdSUFpPczBlbUE&usp=sharing

[ri4a]
05.Oct 2015
+
patīk
-
Tirgus labs, jo parasti par labu cenu, var dabut labas mantas.
Ka ari shai tirgu iekjeru sho to :)

PPUR
08.Oct 2015
+
patīk
-
Eku viens šitādu Kurtnee izcēlis- https://i.ss.lv/gallery/1/88/21867/mopeds-riga-4373381.800.jpg Labs ķēriens, tik nez kapēc pārdod..

[ri4a]
08.Oct 2015
+
patīk
-
PPUR 8.Oct 2015 11:21

Tapec ka perekups.

PPUR
08.Oct 2015
+
patīk
-
Domā urmasi atdeva daudz lētāk?

[ri4a]
08.Oct 2015
+
patīk
-
PPUR 8.Oct 2015 13:00
Es nezinu kapec tu doma ka Urmasi pardeva to mokiku.
Redzeju ka tas biznesmenis vilka ara no busa vinju.geek

PPUR
08.Oct 2015
+
patīk
-
Es šim zvanīju. Šis teicās nopircis to igauņu Ikšķilē. Gribi teikt viņš pats to tur tirgoja? Cikos Tu redzēji?

kashinjshh
08.Oct 2015
+
patīk
-
Nav zināms to spidveja minsk kas tirgoja? mob?

[ri4a]
08.Oct 2015
+
patīk
-
PPUR 8.Oct 2015 15:16
Septinjos rita.

PPUR
09.Oct 2015
+
patīk
-