Aizmirsi paroli?


Helios
29.Aug 10:35
+
patīk
-
Šajā sadaļā diezgan daudz tēmas par mopēdu reģistrāciju ir atrodamas, bet tomēr gribētos noskaidrot dažas detaļas. Ir mopēds Rīga 1991. Gada ražojuma, ir bijis kādreiz reģistrēts - ir virsū dzeltenā numurzīme. CSDD uz numuru salīdzināšanu tas numurs jānoņem nost - tas ir skaidrs. Tālāk, pēc numuru salīdzināšas būs jāraksta apliecinājums, ka mopēdu iegādājos pirms 2004. gada. Šeit īsti nesaprotu, kādi iepriekšējā īpašnieka dati tur būs jāraksta? Labāk ierakstīt kādu paziņu, no kura itkā esmu pircis, vai vispār kādu randoom cilvēku var rakstīt? Viņam pašam tur nav jābūt klāt? Vai varu rakstīt, ka saņēmu to kā dāvinājumu no tēva, nevis esmu pircis? Pirms 2004. gada nebiju pilngadīgs - vai tas nebūs šķerslis reģistrācijai?

Zirnis
29.Aug 13:46
+ 2
patīk
- 0
Ja 2004 biji nepilgnadīgs, tas būs šķērslis. Jāreģistrē uz kāda kurš tobrīd bija pilgadīgs un var ar iegādes papīru pierādīt ka viņam tas mopēds tobrīd piederēja, ja ne ar iegādes tad līdzīgu papīru kas pierāda izcelsmi. Veco nummuru csdd nerādi, tad sāksies iepriekšējā īpašnieka meklēšana, kurš var atrasties sazin kur, ja vēl dzīvs.
Ja visi kuriem 2004 bija 18 sāks uz csdd nest mopēdus ar šiltēm, policijai būs jānorīko pastāvīga ekipāža pie katra csdd, jo ja tev nav izcelsmes papīra, vismaz Valmieras csdd uzskata ka tev jāpierāda ka nenozagi. Pat ja ir papīrs ar kāda vārdu kura klāt nav, tev būs jāatrod to cilvēku.
Tie kuri ss.com raksta ka ar šiltēm ir reģistrējams nezin par ko runā.

Helios
29.Aug 18:17
+
patīk
-
Kāds tad papīrs var pierādīt izcelsmi? Cik esmu lasījis, visi reģistrē bez jebkādiem dokumentiem, vienīgi uzrādot mopēdu un uzrakstot apliecinājumu?

Zirnis
30.Aug 12:07
+ 1
patīk
- 0
Gan jau katrā csdd atšķiras. Valmieras CSDD parādiju restaurētu braucamo un 87 gada iegādes un garantijas grāmatiņu (pirmā gada laikā 2x motors tika mainīts, ha), tā kā grāmatiņā nebija pircēja vārda teica ka tas ir bezvērtīgs papīrs un man ir 5 minūtes braukt prom pirms ierodas policija.
Aiznesām to pašu aparātu ar to pašu grāmatiņu pēc mēneša uz Cēsīm, man bij jāpasauc savs fāterītis kuram it kā tobrīd tas braucamais piederējis un uzrakstīja viņam. Pasmējās ka 87 gadā manam fāterītim arī nebija 18 un mūsu stāsts ir sūdīga pasaka bet pieņēma ka neviens divreiz nepārbaudīs un piereģistrēja.
Dobelē esot pavisam draudzīgs CSDD kur sērijveidā nesot vecos aparātus un tik legalizē, bez jautājumiem, bet tas tikai tā, no drauga draugam dzirdēts.

Helios
30.Aug 14:46
+
patīk
-
Tātad dažādās CSDD nodaļās inspektoriem šī procesa interpretācija var atšķirties, bet ko tajā apliecinājumā prasa rakstīt? Kādi dati tur būs jānorāda?

Helios
01.Sep 10:01
+
patīk
-
Bija kādam pieredze ar to apliecinājumu?

edmundo
02.Sep 17:54
+ 1
patīk
- 0
Zirnis 30.Aug 2022 12:07
Pasmējās ka 87 gadā manam fāterītim arī nebija 18 un mūsu stāsts ir sūdīga pasaka bet pieņēma ka neviens divreiz nepārbaudīs un piereģistrēja.


Nu un kas, ka nebija 18 ? Man bija legāla motovelosipēda vadītāja apliecība un milicijā reģistrēts mopēds ar dzelteno numuru, uz mana vārda 1984. gadā, kad man bija..... 12 gadu.

koko
04.Sep 09:28
+ 1
patīk
- 0
Man 2004. gadā nebija 18 un esmu reģistrējis vairākus mopēdus pa tiešo uz sevi, arī Rīgā. Vienreiz bija diskusija par šo jautājumu, bet jautājumu pacēļot līdz augšai visi bija vienuprātis, ka tam nav nozīmē cik tev bija gadi - pat ja braukt nedrīkstēji, piederēt varēja. Ja kādi reģionālie inspektori iebilst, lūdz, lai sazinas ar Rīgu, jeb pats sazinies ar Rīgu par šo atteikumu!

Par aizpildāmo dokumentu - vienmēr saku, ka man nav datu par cilvēku no kura pirku, jo normāli pērkot mantu neprasu pārdevēju uzrādīt pasi, un attiecīgi kā kuru reizi darbinieki palūdz vai nu ierakstīt kaut ko izdomātu, jeb atļauj atstāt tukšu. Radiniekus vēlams nerakstīt, jo ja izrādīsies zagts, tad iespējams sataisīsi problēmas radiniekam.

Helios
05.Sep 22:30
+
patīk
-
Man arī liekas, ka vecumam nav jābūt nozīmei, šobrīd taču var arī nepilngadīga īpašumā reģistrēt, piemēram, motorolleri. Tātad radiniekus vai paziņas labāk nerakstīt.
 
 
Lapa 1 no 1

Pēdējie ziņojumi Forumā