Aizmirsi paroli?

Par
      RetroMoto.lv ir interneta vortāls, kas specializējusies uz informācijas, kas saistīta ar seno tehnikas (motocikli, automašīnas, velosipēdi, utt.) apkopošanu un publicēšanu. Web adreses RetroMoto.lv interneta vidē bija jau no 10.10.2006.
      Bet tās pirmsākumi ir senāki, tie sākās ar nelielu interneta vietni virzulis.times.lv, kura laika gaitā, kopš izveidošanas 01.03.03 ir lēnām attīstīta un pilnveidota.

Vortāla pamatideja
       RetroMoto.lv ir izveidots ar mērķi saglabāt seno tehniku (tehnika, kura vecāka par 25 gadiem) un visu, kas ar to saistīts. RetroMoto dalībnieki un lietotāji propagandē retro tehniku kā neatņemamu mūsu zemes vēsturisko mantojumu un uzskata, ka vēsturiska vērtība ir vienīgi tādai tehnikai, kura maksimāli tuvojas tās radītāju idejai un funkcionālai nozīmei.
      RetroMoto.lv dalībnieki neatbalsta senās tehnikas pārveidi mūsdienu specifikai un uzskata, ka tā ir senās tehnikas pazudināšanas slēpts paņēmiens. Foruma dalībnieki nav pret jaunradi tehnikas jomā, taču uzskata, ka tam nav jānotiek ar retro tehniku.

Noderīgi
RetroMoto.lv logo


Kontakti


Tavs lietotājvārds: 
Tava e-mail adrese:

Jautājums: